• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOHYKabaret Caligula - Caligula olé!
    JOHY
    JOHY --- ---
    PAPADA: tvůj obdiv patří ID Rumcovi, on už je prostě takový. není hra, kde by alespoň část svého krásného těla neukázal.
    EDASX: těšíme se na tebe večer!
    EDASX
    EDASX --- ---
    GABRI: ja uz si vas moc nepamatuju, nevim jestli jsem vas krome prahy nevidel i v Hronove a dale mi splyvate (no tak ted si nevzpomenu jestli je to s i nebo Y) s jinym souborem =) - takze dnesek rozhodne a na vase prani si vezmu tuzku a budu si delat poznamky =)))
    GABRI
    GABRI --- ---
    EDASX: Nejsem z tvého příspěvku schopen vydedukovat, zda jsou podle tebe předchozí kusy KC tak dobré, či naopak. Ať už je to tak či tak, divák s ostrým, zřetelně vyhraněným názorem je nám vždy vítán.
    EDASX
    EDASX --- ---
    doufam, ze to bude lepsi nez predchozi produkce, i kdyz jsem zatim slysel opak... kazdopadne zitra se pokusim presvedcit nas klub masochistickeho divaka, abychom zasli =))
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    Tak jsem vcera videla zkazu vesmirne lodi libido. Libilo. A teda smekam pred hercem, ktery hral Sisaka - vzit si tanga a odehrat v nich predstaveni, to chtelo odvahu :))
    JOHY
    JOHY --- ---
    KRYZSKA: díky za slova chvály a pro všechny ostatní: dnes večer!!!
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    ZKÁZA VESMÍRNÉ LODI LIBIDO - tak dobry a vtipny predstaveni sem uz dlouho nevidela....
    RUMEC
    RUMEC --- ---
    Malá ukázka současného bulharského showbusinessu pro každého fanouška LIBIDA. I další Azisova videa stojí za to, zvlášť ta s MALINOU.

    RUMEC
    RUMEC --- ---
    Aktuální mediálná masáž KC:

    ČRo3 Vltava: rozhovor v divadelní části pořadu Čajovna 23. 1. 19:00
    ČT 2: reportáž v pořadu Pětka v Pomeranči: 26.1. 12:00
    JOHY
    JOHY --- ---
    Vážené vesmířanky, přátelé pozemšťané,
    blíží se na dlouhou dobu poslední příležitost stát se svědky boje o osud sexuálního života CELÉ GALAXIE!
    Blíží se na dlouhou dobu poslední dvě reprízy grandiózního sci-fi spektáklu z dílny Kabaretu Caligula ZKÁZA VESMÍRNÉ LODI LIBIDO!

    KDY: neděle 27 a pondělí 28. ledna, 19:00

    KDE: Palác Akropolis, Kubelíkova 27, Praha 3

    7 důvodů proč vidět představení ZKÁZA VESMÍRNÉ LODI LIBIDO a to i opakovaně:

    1) zcela ojedinělý žánr vědecko-fantastické muzikálové veselohry
    2) překvapivý děj a šokující pointa, která Vás zvedne ze sedadel (nebo Vás do nich naopak přibije)
    3) dechberoucí scénografické řešení autentického interiéru kosmické lodi od tvůrců celosvětově proslulého industriálného designu klubu Cross
    4) krásní herci spoře odění do úchvatných kostýmů a masek (největší umělé afro v dějinách českého divadla)
    5) největší světové disco hity 70 a 80. let v coververzích, na které nikdy nezapomenete
    6) originální filmové dotáčky, které jsou přelomové v kontextu celé české sc-fi kinematografie
    7) publikum šílí: 4 reprízy, 4x vyprodáno, více než TISÍC diváků
    8) hra se stále vyvíjí – i tentokrát přibude jedna zcela nová píseň, těšit se můžete i na několik významných úprav scénáře činících ze hry ještě více strhující podívanou

    Roboti a ufoni, bohové a lidé, šišáci a emzáci.
    Zápasí spolu, hádají se, zpívají a... milují se.
    Mise intergalaktické lásky nebo zničující invaze mimozemšťanů?
    Zvítězí šišky nebo koule?
    Je lepší Abba nebo Boney M?

    Další info a fotogalerie:
    http://www.kabaretcaligula.com/krev_a_slava_kc/nase_dilo/zkaza_vesmirne_lodi_libido.php

    Filmová upoutávka na představení:
    http://www.youtube.com/watch?v=kA9JJYaZd4g
    JOHY
    JOHY --- ---
    MARSHUS: velmi výstižné foto!
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    mám plán, koulí se vzdát!
    JOHY
    JOHY --- ---
    TRAVIX: zůstaň s námi a uvidíš, že ti tu bude dobře..doraž 27. nebo 28. ledna na novou hru "Zkáza vesmírné lodi libido" a pochopíš...
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    TRAVIX: Jenom někdo, kdo si občas prolítne seznam nových klubů (=někdo, koho sem přivedla náhoda a kdo se tady asi dlouho neohřeje...)
    GABRI
    GABRI --- ---
    Jen pro pořádek: TADY si lze stáhnout plakát ke Zkáze vesmírné lodi Libido...

    TADY je program...

    A TADY je l vidění trailer.
    JOHY
    JOHY --- ---
    HASH: v phohodě, vidim, že spamy fungujou dobře.¨
    jinak já jsem šéf frakce caligula ultras, kc radikálů, pro ty, kdo mě neznají...
    HASH
    HASH --- ---
    JOHY: sry
    je to jenom vykopirovany mail, ktery mi prisel ve stejnou dobu
    JOHY
    JOHY --- ---
    TRAVIX: a ty jsi kdo? byl bych rpo zavést tradici, aby se každý hezky představil...:)
    JOHY
    JOHY --- ---
    HASH: ok....jen mě právě zarazilo, že mluvíš jménem |KC a nemám o tobě tušení.
    TRAVIX: rozšiřuj dál.....
    HASH
    HASH --- ---
    TRAVIX: nazivo jsem z toho sral hrebiky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam