• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOHYKabaret Caligula - Caligula olé!
    JOHY
    JOHY --- ---
    Nová anketa! Hlasuj, rozhodni! Hlasovat můžte teď...
    JOHY
    JOHY --- ---
    MARCELLO: pravda, zrušme ji.
    RUMEC: ano, všichni tihleti vostopětkové, diskové, alfrédové, se zábradlím i bez, nám mohou jen tiše závidět. kdo jiný má vyprodáno 6 představení v řadě.

    MARCELLO
    MARCELLO --- ---
    to je debilní anketa kurnik, proč někdo nemyslel na to, že jsou i jiný možnosti typu: já jsem KC apod. :). musel jsem volit nejmenší ylo a to "odjinud"
    RUMEC
    RUMEC --- ---
    XUS: Jó, jó stovka. Ta nám tehdá pomohla natrhnout prdel (byť o dva hlasy) Vosto5ce. Dodnes při té vzpomínce honím brk.
    XUS
    XUS --- ---
    jo, na tý stovce sem byl taky. match, šáňo, ovace...
    MARCELLO
    MARCELLO --- ---
    PĚKNÝ FOTKY Z RAMBA :)
    RUMEC
    RUMEC --- ---
    HONZIK96: Aktuální oficiální postlibidový bodycount je 112. Počítají se pouze na scéně viditelně zhebnuvší postavy, např. Šišáci a další emzáci umírající po desítkách v dotáčkách Libida do součtu nejdou. Možná je to chyba, co říkáte?

    Přehledná tabulka je vynikající nápad. Chopím se toho, vím, že největší masakr je skeč FutureSport, kde je zastřeleno něco přes dvacet sportovců budoucnosti.

    Leták na Husa je rok starý, od té doby jsem již odvedli spoustu práce.
    Správně sis HONZIKu96 zapamtoval oslavu stovky - byla to postava REZAVEJ DĚDEK.
    JOHY
    JOHY --- ---
    HONZIK96: Ano, tovku jsme již překročili, a to mnohokrát. Vzhledem k tomu, že v poslední hře vybuchuje celá země, a to se děj odehrává v budoucnosti, takže jsme na několika miliardách. Ale explicitně zde chcípne pět postav.
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    zrovna tehle informaci z toho letaku bych neveril .. mam takovy matny dojem, ze ve ve hre "Válka kmetů" slavili chlapci a devcata jubilejni ste umrti ;-)
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    HONZIK96: z letáku, který jsem dostal teď v neděli v akropoli jsem vyčetl že od roku 1996 bylo při hrách KC zabito 94 postav, a to čistě za účelem pobavení publika :))
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    zdravim draky, preju hodne sil do dalsi tvorivosti a pripojuji dotaz:
    nechcete zpracovat podobnou statistickou tabulku umrtnosti, ktera by se tykala Vasich her?
    MOGLUM
    MOGLUM --- ---
    tady jsou fotky z myho telefonu a nejaky dalsi v trosku stravitelnejsi podobe:
    RAMBO 4
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    dneska to zas byla řežba, díky :))
    XENON
    XENON --- ---
    Přátelé, soukmenovci, je to tu!
    NEJLEPŠÍ FOTA ZE VČEREJŠÍ OZBROJENÉ PREMIÉRY RAMBA V REŽII KC!!















    RUMEC
    RUMEC --- ---
    Ozbrojená výprava na premiéru nejkrvavějšího filmu velkého SS Rambo: Do pekla a zpět se koná definitivně ve čtvrtek 21.2. od 22:00 ve Village Cinemas Anděl.

    Nákup vstupenek pro členy KC zajišťuje RUMEC (nutno s ním domluvit, zatím registrována objednávka od tvůrčí buňky BLBCI), ostatní prosím individuálně, doporučuji koupi lupenu přes internet, což vede k zisku významné slevy (na úrovni slevy studentské). Náš fanklub Jana Ramba sedí v 6. řadě od plátna (řada F)

    Přípravný sraz již v 19:00 v restaurantu Hlubina, Lidická 311/37 (3 min od Anděla směrem na Palackého most po pravé straně). Posilníme bojovou náladu pěkně krvavým biftekem a zavzpomínáme na hvězdné momenty z Rambovy historie.
    Rezervován stůl na jméno Rumlena, prosím o zprávu na tel. 603 832 935 do čtvrtečního poledne od těch, kdož se přidají k této krvavé hostině, nechť vím, zda navýšit či ponížit předpokládanou kapacitu rezervace.

    Kolem 20:30 plánován přesun do PC herny Cyber Café ve Village Cinemas, kde se dále navnadíme likvidací virtuálních nepřátel a zvýšíme nesmírný bodycount tohoto výjimečného večera.

    TEN OKAMŽIK SE BLÍŽÍ! UVIDÍME RAMBA V KINĚ! KONEČNĚ!

    NECENZUROVANÝ TRAILER!
    RUMEC
    RUMEC --- ---
    KC POPRVÉ V ČESKÉ TELEVIZI!
    EDASX
    EDASX --- ---
    protoze je starej a tlustej =) kua uz se na to tesim jak malej =)
    KONIKFXSONIC
    KONIKFXSONIC --- ---
    RUMEC: proč ale sly krucinál ve čtyřce už nesundavá triko? safraporte
    JOHY
    JOHY --- ---
    RUMEC: krásná křivka stoupající vzhůru!
    RUMEC
    RUMEC --- ---
    A ještě jedna recenze na povzbuzení apetitu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam