• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JEMHADARKnižní Star Trek, Stargate a Battlestar Galactica
    SATAI
    SATAI --- ---
    Pokud by vysla bsg, byla by na stylovem papiru bez rohu? ;)
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    PRAOTECTREKKIE: Já bych to tenhle týden dokonce mohl stihnout! :)
    PRAOTECTREKKIE
    PRAOTECTREKKIE --- ---
    Přijď, pokecáme :)) Chodívám něco po páté, dřív mi to většinou nevychází.
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    PRAOTECTREKKIE: Že bych se taky zastavil a přeptal se, jak mu frčí Star Trek? :)
    PRAOTECTREKKIE
    PRAOTECTREKKIE --- ---
    JEMHADAR: No to mi hodně fandíš, my jsme se kdysi dost rafali kvůli ST terminologii, ale teď je s ním docela sranda - hlavně výhrůžně klepe propiskou, dokud si OPRAVDU něco na baru neobjednám :D
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    PRAOTECTREKKIE: Vydrželo to patnáct let, ten tejden to taky počká :) Jsme jenom zvědaví, a stejně víme, co řekne... ledaže bys na něj rozehrál svůj pověstný šarm a přesvědčil ho :)
    PRAOTECTREKKIE
    PRAOTECTREKKIE --- ---
    JEMHADAR: OK, ve čtvrtek učiním dotaz a dám vědět, až se vrátíme z Kruhu (pokud budu provozu schopnej, jinak v pátek :P) Nebo tam můžu zkusit zajít dřív, pokud by to spěchalo.
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    PRAOTECTREKKIE: Pozvánku ti ochotně poslal Satai, já ho pouze inspiroval :)

    A Petříka se zeptej, co za to dáme? :)
    PRAOTECTREKKIE
    PRAOTECTREKKIE --- ---
    Ahoj, lidi, tak jsem tady, moc děkuju Jemhadarovi za pozvánku. Ohledně B5 se toho v poslední době moc nedělo, kdysi Netopejr skutečně o to zájem měl, ale pak jsem zaslechl něco, že to nedopadlo. A je fakt, že jsem se pak už neptal, ale do bývalého Krakatitu chodím každý čtvrtek, pokud byste chtěli, můžu se ho zeptat (i když tuším, jak mi odpoví, teď má dost práce s obsluhou baru, protože mu odešli barmani:). Ale můžu to zkusit.
    A naposledy jsem se dostal do styku s B5 na FF v r. 2006, kdy jsem dělal pro Zeta Leadera (Mika) přednášku o cestování v čase (Valen atd.)
    SATAI
    SATAI --- ---
    JEMHADAR: Posta.
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    SATAI: Snaží se přes registraci probojovat na Nyx :))) Neměl bys pro něj volnou pozvánku (já nemám ani jednu)?
    SATAI
    SATAI --- ---
    JEMHADAR: Ja bych ho take nadejne nevidel ;) cvicmo se ho na SN muzes zeptat, samotneho by mne to zajimalo.
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    SATAI: Já ho vídám na StarNETu, ale jen mě to tak napadlo. Inu, já bych ten B5 nadějně neviděl, aspoň u Laseru ne. Možná jiný naladatel...
    SATAI
    SATAI --- ---
    JEMHADAR: Nevim o tom. Naposledy jsem se s nim o tom bavil tak pred 3/4 rokem a vyplynulo z toho, ze ta zalezitos uz je mrtva. Pokud te to nejak vic zajima, tak ze mohu poptat, ale kontakt na Pavlika primo nemam.
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    SATAI: Možná by bylo na místě sehnat jeho vyjádření :) Působí na Nyxu?
    SATAI
    SATAI --- ---
    JEMHADAR: To byla, pokud se nepletu, ta Pavlikova akce. Ale nebudu se tvarit, ze znam pozadi.
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    A nechtělo už nějaké nakladatelství B5 vydávat? Netopejr tuším...
    SATAI
    SATAI --- ---
    JEMHADAR: NA FF byl slusny blok, letos bude dvojdenni a program vypada slusne. Ale je nutne rict, ze na spouste dalsich conu je prezentace minimalni (snad az na SCon?). Od te doby, co se toho ujal ReaverMan je zase B5 zivy. (Ne tak, jak bych doufal, ale rozhodne uz to neni ta klinicka smrt, co drive.) Babies jsou imho dost odlisni od zbytku serialovych fanousku - pokud se nepletu, tak jsme v prumeru starsi, trosku unavenejsi a solventnejsi. (a take krasnejsi a inteligentnejsi)
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    SATAI: Právě, o fanoušcích B5 není vidět ani slyšet.
    SATAI
    SATAI --- ---
    JEMHADAR: Fanouskovska zakladna je celkem aktivni, bylo to videt na FF, ale ne moc pocetna. Pocitam, ze na ceska vydani by asi fronty nestaly (ale ja si take myslel, ze Hrdinove budou trhak, ze na Zlatem kompasu budou v kinech davy a ze Pottera si u nas nikdo dospely nekoupi, takze me moc vazne brat nejde).
    Afaik Pavlik delal nejake preklady, ale nikdy to nebylo dotazene do konce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam