• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALMužská těla - vše co na nich milujeme
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KBERRY: nejde jen o svaly - šlo o to, že je tu vytapetováno stále stejnejma" chlapama - respektive jejich těly, na kterejch neni nic jinýho než na tom prvním.
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KBERRY: nejde... treba prsty, usi, vousy, pera... co chces proste :) tak to chapu ja... ale ne celej typek
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    SHAMAN99: dohaje na to mam moc nizky iq :) ale ja si pockam .. a treba se dovim co se muze... pac jestli tu jde jen o svaly.. tak to me nebere teda :)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KBERRY: jak ci svaly :)
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    * oprava... brisni a prsni svaly
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    tak ja to asi nechapu nad cim se tu sakra muze slintat kdyz se za casti nepovazujou ani ony brsni a brisni svaly :( mohl by mi nekdo vysvetlit co se muze ? :) sem nejaka nablbla
    LEELLOO
    LEELLOO --- ---
    chapu te, jiz jsem se omluvila.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    LEELLOO: slíbila sem Nyxovi, že udržim klub v patřičných kolejích, ulítávejte si jinde....
    LEELLOO
    LEELLOO --- ---
    sorry, jsme si ulitly no. se ti to nikdy nestalo nebo co? :-)
    omlouvam se, uz se to nikdy nestane. peace.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---

    UPOZORŇUJI ID ASHRAK, FUTURAMA A LEELLOO, ŽE TENTO KLUB JE URČEN !!!ČÁSTEM!!! MUŽSKÝCH TĚL, NIKOLIV TAPETOVÁNÍM DOKONALÝMI - A POŘÁD STEJNÝMI - PRSNÍMI A BŘIŠNÍMI SVALY NEBO SLINTÁTNÍM NAD HVĚZDNÝMI IDOLY - V TÉTO NADMĚRNÉ MÍŘE (na to je tu tento klub: [ k*l*u*c*i*_*c*h*l*a*p*i*_[fotky kluku a panu] ])


    DESEO_MORTAL
    DESEO_MORTAL --- ---
    to jenom k tomu, co se nakonec libi nejvic, ze:-)
    DESEO_MORTAL
    DESEO_MORTAL --- ---
    DESEO_MORTAL
    DESEO_MORTAL --- ---
    LEELLOO: spis ty mi nerozumis.... jde o tela... ne o typky jako takovy... nemyslis? snazim se ti tu rict, ze jsou tu jine kluby, ve kterych se slinta nad klukama... a tenhle, kde slintas nad jejich tely...
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    tak se tu nehadejte sakra ne :)
    LEELLOO
    LEELLOO --- ---
    DESEO_MORTAL: kazdy holt asi slinta (jak je v zahlavi) nad necim jinym no :-) nemyslis?
    DESEO_MORTAL
    DESEO_MORTAL --- ---
    DESEO_MORTAL
    DESEO_MORTAL --- ---
    DESEO_MORTAL
    DESEO_MORTAL --- ---
    ASHRAK: ja se musim zastat ashraka, nemyslim si, ze je gay:-))))
    DESEO_MORTAL
    DESEO_MORTAL --- ---
    LEELLOO: de spis o to, ze tady mas fotky, ktery ukazujou muzsky tela... a pak fotky, ktery ukazujou nejakyho typka na koncerte. a to je ot... muze to byt v jinym klubu, kde to udela lepsi sluzbu
    LEELLOO
    LEELLOO --- ---
    ASHRAK: Bonjour :-) Tak vis jak, tenhle klub se tak jmenuje, proto jsem se te na to zeptala. Nevim, co se certis :-) Z homosexuality jsem te tim narknout nechtela, pokud jsi si to prebral takto ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam