• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAPADAHOSTEL, my sweet hostel

    Soubor referencí, tipů a kontaktů na hostely naleznete na nástěnce, viz.: [HOME]

    Search the Web

    hostelz.com | Hostelworld | Hostelbookers | HI Hostels | Gomio

    zaměření klubu:
  • sdílení informací o hostelech, nejlépe včetně kontaktů
  • rady, v jakém hostelu je příjemné složit hlavu a kterému je lepší se oklikou vyhnout (kladné/negativní reference - oboje je průběžně přidáváno na nástěnku)
  • pokud máte nějaké fotky, nebojte se je přidat
  • obecna diskuze na tema hostely - vadi vam neco, nebo vas neco naopak naplnuje, podelte se s ostatnimi
  • rozbalit záhlaví
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    R_G: pokud to nedelas pres nejaky bookovaci server, ale skrze primou komunikaci s tim hostelem, tak je to celkem bezne (vim, ze se to zda podezrele a je to nepohodlne, ale na druhou tuhle moznost nabizi i dalsi hostely).
    Nekdo nabizi pripadne i platbu prevodem penez na ucet, ale to ma nekolik nevyhod: trva to cca 8 dni nez ta transakce probehne, a poplatek za preshranicni prevod je nehorazne vysoky. Pro priklad uvedu vysi poplatku za prevod v EUR u CS (do jinych men netusim): 220 CZK (vychazi dnes na cca 9 EUR)!!!
    PAPADA: to se clovek zmasti na mary a jde rovnou do postele :D
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    R_G: a pres jaky server to delas? treba pres hosteworld? skrze to nebyl problem s placenim kartou (jen sporka to neumi zapocist v EUR, v librach ano).
    ale po tobe to chce asi primo hostel ne? ma to jako pojistku, kdyby sis to rozmyslel a neprijel, tak ti z karty odectou prachy za prvni noc. cislo karty bych nedavala neoverenemu hostelu, ktery nevypada seriozne.

    po mne kdysi chteli cislo karty v holandskych hostelech (nemela jsem kartu), ale skrze maily si za me asi dosadili seriozni osobu :) a bez karty se to obeslo.
    R_G
    R_G --- ---
    Zdravim, nemate nekdo zkusenosti s platbou za hostel? Chteji po mne poslat udaje z me karty, coz mi prijde trochu podezrele.. Je to normalni?
    WICAKI
    WICAKI --- ---
    nemate nekdo nejakej tip na hostel v Curychu? ...kdyztak pls do posty. DIK.
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    VALPURGIS: ja osbne nebyla v hong kongu, tak neporadim. ale muzes zkusit stesti skrze hostelove vyhledavace (treba www.hostelworld.com).
    VALPURGIS
    VALPURGIS --- ---
    bylo by nejaky doporuceni na ubytko v Hong Kongu..? Dik
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    PAPADA: vice nez lidove....
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    tady zevnitr. proste vic hotel nez hostel :) a ceny lidove.
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    AAHHWISEGUY: si vypujcim tvoji fotku :).
    luxus balkon - leiria hostel - na par dni byl nas!
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    PAPADA: ja vim, ale nadherny stropy a automaticky oteviraci dvere jako v nejakem hotelu, to bylo vazne neco...
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    AAHHWISEGUY: to musis tajit :)) at zustane utajen luxus pokoj s balkonem.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    pro me osobne nejlepsi hostel, kde jsem byl je v Portugalsku v meste Leiria...
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    at to tady trosku zije, hostel v amsterdamu.
    TARQWELL
    TARQWELL --- ---
    no ten hostel kde ziju je postaveny nekdy v sestnactem stoleti, uvnitr je to moc prijemny, skvela atmosfera, super lidicky a ubytovani je 55 liber na tyden pro dlouhodoby najemniky. Coz je kurz jedna libra ku 35ti korunam :)

    Az se dostanu na net s fotakem poslu fotky;)
    YAMAOTOKO
    YAMAOTOKO --- ---
    PAPADA: Jacobs hostel hned pri autobusovej stanici v centre Dublinu je naozaj fajn.
    Je tam jedna ulica, meno uz vobec nepamatam, na nej ich je vela a aj dobrych.
    Urcite nechodte do hostelu Sinclair, je to po O'Connel st. smerom do kopca. Jednej peknej noci nam tam miestny hadzali poriadne sutre do okien a klientela a majitelia na draka
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    YAMAOTOKO: a ktery dublinsky bys mi s klidnym srdcem doporucil? chceme tam teda spis pospavat po lidech z couchsurfingu, ale kdyz by to neslo....
    YAMAOTOKO
    YAMAOTOKO --- ---
    dik za typ, skusim pozriet. ja som byval hodne dlho v hosteloch po Dubline, ale vacsina z nich jeden horsi ako druhy :) par vynimiek tam ale bolo, to sa zas musi nechat
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    YAMAOTOKO: Pred 2,5 roku jsem byla v Amstru ubytavana v STAYOKAY AMSTERDAM STADSDOELEN ( http://www.hihostels.com/dba/hostel040004.en.htm ). Je to v centru - odtamtud je skoro vsechno dosazitelne pesky. Skvely snidane. Minusem byla kuchynka. Na netu deklarovali vybavenou kuchynku a jedinym vybavenim byla lednicka (to se mohlo uz zmenit).
    YAMAOTOKO
    YAMAOTOKO --- ---
    V auguste sa chystame 6ti na zhrupa 5 dni do Amsterdamu. Mozte niekto odporucit nejake naozaj overene miesto na ubytovanie? Najlepsie teda hostel samozrejme :)
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    muzu doporucit http://www.eastseven.de/
    prijemny misto v berline, moc peknej interier, dobry postele, ceny lehce nadprumerny, bhzl zpoplatneny internet
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    TARQWELL: Koukam, ve Skotsku jsou docela levne hostely, ze? Nahod fotku :) mel by to byt pekny, stary kamenny dum.

    To se mi prave na hostelech libi, ze je clovek vetsinou ubytovany v domech s historii.
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    Pustila jsem se do prace, zahlavi a nastenka uz nejsou prazdne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam