• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAPADAHOSTEL, my sweet hostel
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    AAHHWISEGUY: chytroline, ty si spal v jinym pokoji.
    DEMONOFANARCHY: tak tak, spunty jsou levny.
    PIETY23
    PIETY23 --- ---
    PAPADA: spunty jsou super akorat by jeste meli vymyslet nejake proti basove lince :)
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    AAHHWISEGUY: no kdyby je davali zdarma tak mozna jo, ovsem je to vec v cene asi 5kc

    ale kdyby je meli jako doplnkovej prodej tak bych se nezlobil.... kdyz jsem spal v Buffalu v jednom super cistym a fakt fajn hostelu tak primo pod okny jezdila tramvaj a asi 3 spolubydlici chrapali ..
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    PAPADA: ja se vyspal...
    mno ty spunty by se jim pekne prodrazily
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    DEMONOFANARCHY: A to ti nevratili prachy? Tohle bych jim omlatil o hlavu..
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    PAPADA: Galway je prokleta... spali jsme tam s Lososovim hostelu.... meli jsme privatni double s udajne soukromou koupelnou bylo to v prosinci.... prijeli jsme tam... zadna privati koupelna...nemeli topeni zima jako prase bylo tam otevreny okno takze jak prselo tak postel byla uplne mokra.... fakt pohoda to bylo snad moje nejhorsi spani v zivote...
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    ja jsem si ted nedavno poridila spunty do usi, tak doufam, ze se mi osvedci i v hostelech. v galway jsem mela na pokoji chlapa, kterej celou noc nesnesitelne chrapal a ja se vubec nevyspala. byla jsem tak zoufala, ze jsem si nacpala do usi toaletak :). coz mi pripomnelo - kdysi jsem pracovala v prazskym hostelu - a tam se mi pred recepci jednou zjevila slecna, taky mela chrapace na pokoji. bohuzel spunty nebyly a tak jsem ji nabidla aspon spani v lounge.

    myslim, ze by meli zavest spunty v hostelech - k dostani na recepci :)
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    PAPADA: to je na gnerator hodně slušný, byla jsem tam v březnu a byl to určitě "nejhezčí" a hlavně nečistší hostel, ve kterém jsem kdy byla...
    ale poněkud hlučný...
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    booknu misii a uvidime... max z toho bude dobrej tip na ubytko...jen ta vecerka je stresujici...
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    DEMONOFANARCHY: na hostelbookers jsem objevila Generator Hostel London za 11,44 eur (12 postelovka)
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    RUDIEE: tak 10 za noc:-D
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    DEMONOFANARCHY: co je podle tebe low-cost?
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    DEMONOFANARCHY: ymca? :-D
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Tip na neco HC low-cost v londyne?

    Dostal jsem tip na nejakou krestanskou misii provozujici hostel, prej cisty dobry v centru a tak , ale zaviracka je v 10vecer... to mi prijde malo...+to ze s pritelkyni musime spat v ruznych mistnostech...
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    DOOMBRINGER: "we'll be selling 10 beds at each of these popular beach hostels from 14.00 GMT every day" - to bude boj o postele :)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    Na Santorini se v hostelu můžete ubytovat za dvě koruny na noc – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/cestovani/170028-na-santorini-se-v-hostelu-muzete-ubytovat-za-dve-koruny-na-noc.html
    NEPHILIM
    NEPHILIM --- ---
    Ahoj, sháním pro sebe a dalších cca 20 kamarádů nějakej levnej hostel v Lipsku, nejlépe někde blízko centra - mezi 29.5. - 2.6. Poradí někdo ?
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    RUDIEE: Jak daleko od centra chces? Byl sem v jednom na stanici metra Pep Ventura (cca 15 min metrem do centra, nocni busy jezdi) za 13€ na noc a jako spokojenost nejvetsi.. WiFi net, kuchynka 24 hodin, houpaci site venku.
    Jmeno bylo: Barcelona Dream - Be Hostels, Barcelona, Spain
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    PAPADA: doplnil jsem
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    nějaký tip na hostel v barceloně?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam