• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ASHRAKGymnázium Žďár nad Sázavou
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    NIKITAA7: a ty seš jako ta výjimka, jo? :D
    NIKITAA7
    NIKITAA7 --- ---
    Vsichni co vylezli z gymplu sou mentalne retardovany pubertaci nalozeny v hospode :DDDD Teda sorry, vyjimka potvrzuje pravidlo :DDD
    CHECHECHE
    CHECHECHE --- ---
    cc.O)))ale taky to tady vypadá ze sme na gymplu studovali nebo studujem jen my..bordel...by mohl nekdo jinej jako neco nacnout.o))
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    CHECHECHE: to je pravděpodobný, zas nějakou hovadinu :D
    CHECHECHE
    CHECHECHE --- ---
    hehe..mel si se pridat..byli bysme na tom stejne a treba by sme neco vymysleli spolecne.O))
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    CHECHECHE: hlavně máš po včerejšku vykalenej mozek :D
    CHECHECHE
    CHECHECHE --- ---
    jooo...ale tak vis jak na tom sem..zádnej nápad.o)))
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    CHECHECHE: ty už máš přece taky po zkouškách
    CHECHECHE
    CHECHECHE --- ---
    nudAAAAAAAA..O)))Z´byní nadhod tema kdyz uz se muzes flakat po zkouskách..o))
    CHECHECHE
    CHECHECHE --- ---
    to vidim na domácí výchovu mejch detatek.o))na gympl je nepustim..O))uz proto ze kdyz vidim co z nich dokázalo vlezt ted..bojim bojim co vyleze za par let.O)))
    AURUS_GALATIUS
    AURUS_GALATIUS --- ---
    Jak tady tak posloucham (rozumejte: ctu) tu vasi diskuzi, tak si rikam, ze svoje potomky do Zdaru ani nepustim ;)
    XERI
    XERI --- ---
    LAZARIUS: Ale zas nevim tyjo, esli budu chtít učit děcka Bobana a jisté slečny:-D Ještě někdo jinej kdo bude podobnej Bobanovi pro mě bude asi smrt!!;)
    LAZARIUS
    LAZARIUS --- ---
    XERI: si myslim :)
    XERI
    XERI --- ---
    LAZARIUS: Tak jestli tam budou Tvoje děcka nebo vnoučata a já je budu učit, maj se naco těšit:-D Muhehehe;)
    FORGOTTENDREAM: Včera sem normálně Ti z ucha kousek švábský vytáh... nevim vůbec kde se tam mohla vzít nebo co:)
    LAZARIUS
    LAZARIUS --- ---
    Tak v nás samozřejmě dříme mocně (hřímá!). Jen se zdá, že podřimuje i tam, kde by měl být nejčilejší, to jest na Gymplu samotném.
    FORGOTTENDREAM
    FORGOTTENDREAM --- ---
    já nevim kde ste na to přišli..třeba ve mně ten gympl dříme pořád..myslím že i nějakej ten kousek nestrávený roštěný bych v sobě ještě našel
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    LAZARIUS: na studenty by se biskup stejně nedostal, nechali by to profesorům :(
    LAZARIUS
    LAZARIUS --- ---
    ASHRAK: Záleží jak dobrý byl ten člověk katolík, že. Už to vidím, jak každej předbíhá, když je k obědu biskup.
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    LAZARIUS: třeba by chutnalo líp než Švábská roštěná
    LAZARIUS
    LAZARIUS --- ---
    FORGOTTENDREAM: To že nějakej podřadnej pisálek potřeboval vyvážit svou báseň není argument pro to, že jde Gympl do háje. Vůbec bych se nedivil, kdyby za pár let podávali ve školní jídelně lidský maso a učili by tam Filda s Mazim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam