• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ELKOARCHITECTURAL CONCEPTS - od čmáranic ke konceptům
    OOPS
    OOPS --- ---
    RUSTIKANN_KARA: jak to v realu dopadlo, nasel sem na wikipedii nejake info ... ale ve finale --- zrealizovala se aspon cast ?
    ALERT
    ALERT --- ---
    RUSTIKANN_KARA: puf puf puf..
    ELKO
    ELKO --- ---
    RUSTIKANN_KARA: tak to je muj salek kavy :)
    ELKO
    ELKO --- ---
    jen sázej :)
    DEE_MIAW
    DEE_MIAW --- ---
    chlubím se cizím peřím :P ale aspoň je to moje krev :)
    Photobucket
    ELKO
    ELKO --- ---
    JAMES_DICK: k ty soumernosti: je fakt, ze k takovy, rek bych strohy forme, by se asymetrie hodila, to by pak chtelo prekopat system rozvodu denniho svetla do podzemnich pater, ktery se tam ma lamat taky rohama posledniho patra..
    asi to jeste nejak zmutuju, aby to nebyla nuda ,)
    ELKO
    ELKO --- ---
    ..taky s moznosti vyuziti neceho jako je tohle:
    [ ARCHITEKK @ Architektura ]
    ELKO
    ELKO --- ---
    JAMES_DICK: no nenapsal sem k tomu nic, protoze ten barak neni vazanej skoro zadnym zadanim. krome toho, ze je situovanej do konkretniho mista, ktery je v kopci (teren na tom renderu neni moc videt), kde by mel co nejvic zapadnout mezi stromy a sem tam nejakou tu bush, co tam je.. multifunkcni vila, kde ground 0 je vyhrazeny pro nahravaci studio :)
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    ELKO: mozna je muj nazor bezpredmetnej,ale jestli mi na tom neco vadi, tak je to ta symetrie dle stredovy osy. pak taky by melo urcitou hodnotu,pokud bys uvedl funkci stavby,jejiz skica to je...a vubec bys to mohl vic uvest.
    ELKO
    ELKO --- ---
    začnu třeba tímhle - jen hrubá tvarová kompozice

    vlastně mě i zajímají jakýkoliv výtky vůči tomu, takže se jim nebránim že je to hroznej render je samozřejmý :)
    scanner zapnu asi až po tomhle přijímačkovým marastu .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam