• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALO_FABUScarpe noctem - nyx deconstructed
    nyx je jakožto součást internetu-hypermédia svébytné médium specifického charakteru existují podobné systémy, se kterými nyx sdílí některé vlastnosti a kterým se úhrnně říká social software stejně jako u tradičních médií, lze i u nyxu intuitivně rozeznat jeho podstatu, kterou třeba nemáme potřebu pojmenovat, ale tím, že se sem vracíme, nějakým způsobem se s ní vypořádáváme, a to ať už se diváme na logický návrh jeho rozhraní, sociální dynamiku (vytváření skupin, vztahů, tvorba identity, statistiky klubů), vlastní politiku (správcovství, pravidla klubů, meze chování), rysy komunikace (řazení příspěvků, možnosti html), historii ("kolektivní" paměť) a v neposlední řadě jazyk (meze porozumění, argot) a, neméně zajímavý, přesah nyxu do fyzické reality

    účelem tohto klubu je (pro)zkoumat podstatu nyxu v jeho mezích - neptejte se mě jak - buďte kreativní - tohle je permanentní symposium
    účelem klubu není někoho šikanovat :)
    teď ta těžší část - podmínky fungování: nejsou žádná pravidla, je jen vkus (a kritika) a otevřená mysl


    jakákoli aktivita v tomhle klubu spadá do dvou kategorií: přímý akt/příspěvek A/NEBO kritika/reflexe; a to buď zvlášť nebo zároveň; nic jiného sem nepatří



    ARBITŘI

    záloha dosavadních příspěvků: http://www.mediafire.com/?4hjlwitqzaw
    rozbalit záhlaví
    IULOO
    IULOO --- ---
    ATOMINATOR: klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik
    SEZI
    SEZI --- ---
    ATOMINATOR: Dobrý nápad a kvalitně odvedená práce!
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    V noci jsem vytvořil takový menší loop o 6 příspěvcích (někteří možná zaznamenali). Je to tak trochu vlastní sebereflexe, když prokrastinuji a klikám na přibývající příspěvky v klubech "o ničem" a nemůžu se tak dostat z kruhu a začít dělat něco smysluplného.

    Vstoupit do kruhu můžete třeba zde:

    [ ATOMINATOR @ Jak se citite??? ]
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    ahoj, neviete, daju sa niekde zvizualizovat statistiky nyxu?
    OMI
    OMI --- ---
    YBUKO: Já jsem e ho v počátcích (než mi to vysvětlili) pokoušel banovat, sledovat a poštou zpovídat... a byl jsem po třech tejdnech neskutečně nasranej. Myslím, že bude mít něco se zdravotnictvím -- že je to pokud dohnat mě k infarktu... :_)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Hele neni to uplne o nyxu,ale osazenstvo by to mohlo zajimat..:)
    [ ABU @ Techno & Electro & Minimal ] a nad tim.. kdyz ne--> delete me
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    YBUKO: Všude rozhodně není. V soukromých klubech neindexuje.
    PSYCHOZ
    PSYCHOZ --- ---
    jen dodam - pokud vas napada/zajima pavouk jinych klubu tak neni problem vytvorit dalsi. pokrocilejsim zajemcum pripadne muzu dat k dispozici cca 30MB mysql db se statistikami vsech verejnych klubu.

    YBUKO: supr, tak sem to patri :) propojeni "pratel" bude dalsi krok, ale k tomu bych rad nejdriv vytvoril jakys bot ucet.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    LAZARIUS: jestli myslíš toho majitele, tak to se řešilo v [ nyx :: pripominky uzivatelu ] ale nějak nedořešilo, protože v bugtrackeru to nevidím :/
    LAZARIUS
    LAZARIUS --- ---
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    uživatel REEFER vyhrává zájezd do Ruska
    FLAD
    FLAD --- ---
    MATHEW: lol! dobrej napad:D
    BARONFRITZ
    BARONFRITZ --- ---
    hehe
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    ježiš už se na to vyserte kurva!:)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    BARONFRITZ: lol! dobrej napad:D
    PLECH
    PLECH --- ---
    BARONFRITZ: lol! dobrej napad:D
    PARANOIDANDROID
    PARANOIDANDROID --- ---
    BARONFRITZ: lol! dobrej napad:D
    BRUISE
    BRUISE --- ---
    BARONFRITZ: lol! dobrej napad:D
    jeste by se to mohlo samo odesilat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam