MIHOLAK
    MIHOLAK --- ---
    tak blahopreju... hele a kerej ty ses? s kym hrajes?
    BLACK_ONYX
    Jakej myslíš? Ono, když tam jsem každou chvíli :-) Zrovna ted jsem se vrátil z Poháru ČSC a skončili jsme 2.
    MIHOLAK
    no vono to sedi za 14 dni na Roztylech rozpustej led a bude po sezone... Uz ses tam byl podivat na nejakej match?
    BLACK_ONYX
    MIHOLAK: nazdar miholaku :-) mno tady je to mrtvý...
    MIHOLAK
    koukam, ze curlingova sezona tady uz skoncila ...
    BLACK_ONYX
    Nejspíš jo, ČT to nevisílá. Máme jak ženy, tak i muže - poprvé v historii :) Držme palce
    FURAN
    To MS bude jen na Eurosportu? Má ČR své národní týmy?
    BLACK_ONYX
    CASTROL: trapný a s curlingem to nemá nic společnýho!
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    Tady je taky jedno video slusnyho curlingu...sice to tak nejdriv nevypada, ale chce to pul minutky vydrzet a je to tam: http://www.youtube.com/watch?v=ijqxRJ4V2YA
    BLACK_ONYX
    Takže, kdo se chce dneska (út 5/2) podívat na slušnej curling, tak je na http://curlingkanalen.se/cks2/ v levém sloupci webb TV, kde od 11 dávají semifinále švédského mistrovství (otec a syn Krauppovi) a od 18 finále (vítěz proti Andersovi Prytzovi).
    BLACK_ONYX
    Mno zrovna toto byl turnaj,který se jentak nevysílá. Obvykle vysílá Eurosport MS a ME. V nejbližší době bude MS žen a mužů (22.3. - 30.3.2008 a 5.4. - 13.4.2008). A pak by měla ČT vysílat finálový turnaj MČR (23.4. - 27.4.2008).
    FURAN
    Na Roztyly se chystám někdy zajít, ale až budu mít opravdu klid. Minulý světový nebo evropský pohár či co to bylo jsem úplně hltal. Jsou v televizi i jiné přenosy, než z nejvyšších soutěží?