• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXCurling a vše okolo něj
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    Také se hlásím do klubu, včera jsem měl první trénink. Skluz sice budu muset ještě dopilovat, ale lepším se ;-)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MIORIEL: Neboj :-)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    no snad snad...jen mne odradilo, ze spousta lidi proste hned na tom dokazala ustat a ja po 10 cm splouchla na led:)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MIORIEL: Hlavně vydržet, chce to jen cvik!!!
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Ahoj, no nakonec v pondeli budeme mit zkusebni trenink s CC Zbraslav, pac tam nabiraji ted tym nadsencu-zacatecniku...ale uz vidim jak se tam strasne rozflakam a prejde mne to:)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Video z finále. Dokonce tam několikrát jsem :-)
    http://www.curling.cz/mcr2010.php
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MIORIEL: Ahoj, no teď je to težší s novými tými neb kapacita haly je celkem naplněna a není moc volného času na treninky. Zkus napsat do klubu. Seznam ja www.curling.cz. Např. Ledoborci jsou fajn klubík a myslím, že někoho sháněli.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Ahoj, chtela bych zkusit hrat curling-dnes jsem byla na "dni pro verejnost", takze jsme to zkusili a opravdu to chytlo. Ale absolutne nevim, jak se s tim da zacit. Muzete napsat jak kdo z Vas zacinal? Musim se asi prihlasit do nejakeho klubu, abych mohla vubec trenovat,ze? Pokud ano,nevite o nejakem prazskem klubu, ktery prijima nove cleny? Diky
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Dneska konečně začala pravá Olympiáda :-)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    A jinak OH za dveřmi a na ČT zhruba 3 přenosy denně :-)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Tento týden poslední zápasy mužské extraligy a 1. ligy a příští středu začíná finálový turnaj. Snad letos už postoupíme :-)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Nudím se v práci tak to tu asi trošku upravím, hodím obrázky a odkazy a tak :-)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Cesi bojuji o bronz!!!! http://emcc2009.curling.cz/
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    A mimo jiné probíhá ME Mixů - na Roztylech.
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    MIMISEKU: Tuto neděli Den otevřených dveří :)
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    BLACK_ONYX: Díky!
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MIMISEKU: Hala je jediná v republice a to na Roztylech. Jeden kurz bývá začátkem sezony a druhý koncem ->začátek a konec léta :-) Vyjde to na tolik, jak moc se tomu chce člověk věnovat. Mrkni na curling.cz, tam je nějaký kalendář.
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    A kde se pořádá nejblíž nějaká soutěž - mistrovství, že by se člověk jel na to podívat?
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    Snad to tu rozjedu pár dotazy - prý je v Praze někde curling - kde se dá hrát? pořádají tam kurz, aby se to člověk naučil? na kolik taková sranda vyjde?
    HURTAS
    HURTAS --- ---
    Mužem mno. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam