• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXCurling a vše okolo něj
    Curling je hra dovedností a tradic. Je zážitkem sledovat úspěšně zahraný kámen a je potěšením pozorovat starobylé tradice curlingu promítající se do smyslu a náboje současné hry. Curleři hrají pro vítězství, ale nikdy proto, aby pokořili soupeře. Curleři raději přijmou porážku, než aby vyhráli nečestně. Opravdový curler se nikdy nepokouší odvést pozornost soupeře nebo mu jinak znemožnit, aby hrál nejlépe jak umí.

    Curler nikdy vědomě neporuší pravidla hry nebo tradice curlingu. Jestliže se toho ale přesto neúmyslně dopustí, je první, kdo chybu přizná. Přesto, že podstatou curlingu je porovnávání herních dovedností soupeřů, smysl curlingu vyžaduje sportovní chování, úctu k ostatním a hru podle zásad fair play.

    Smysl curlingu nechť ovlivňuje výklad a použití pravidel curlingu a také chování curlerů na ledě i mimo něj.

    zdroj: www.curling.cz
    rozbalit záhlaví
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    BLACK_ONYX: Jaká dráha? :) My na jedničce vzadu :-)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    KEVIN182: Taky jsem tam byl :-)
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    BLACK_ONYX: Byli, mezi sedmou a o osmou :-))
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Nebyli jste včera na treninku? Bylo tam hrozně moc lidí ze Zbraslavi :-)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    tak dnes byl docela vydareny trenink...i kdyz jak jsem koukala na nejake deti pred nama-uff, jim to slo tak lehce. Ale uz jsme dnes trenovali s kostetem v jedne ruce a docela se dalo-spadla jsem jen parkrat:) a navic jsme dnes meli hodku a pul a ackoliv se to nezda,jsem docela vyrizena:)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    BLACK_ONYX: no tak snad to nejak pujde:) zatim si dokazem zahrat jen pocitacovou verzi:D
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    ty jo, to uz si nepamatuju. A spis si obcas myslim, ze to stale neumim :-)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    BLACK_ONYX: no a jak dlouho ti trvalo nez jsi zacal vylozene "hrat"?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    KEVIN182:
    MIORIEL: Trenink trenink a zase trenink :-)

    Já hraju za Aritmu 2 muži.
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    Jak říká MIORIEL, skluz s podepřeným koštětem musíme dost trénovat, ale jsme trpěliví a věříme, že se to poddá a úspěchy se dostaví ;-)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    no zatim nic moc...s kostetem v jedne ruce jsem se dokazala udrzet jen na jednom treninku a ted kdyz jsme po par dnech meli dalsi, uz to zas neslo a nejak se toho porad bojim a necitim to...ale metani je super-ruce a ramena mne boli:)

    Ale uz uz se staneme cleny:) takze to bude muset jit.Zaïtra mame dalsi trenink.

    Ty jsi v jakem tymu?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Tak jaké jsou pokroky?
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Tak treti trenink za nami-natahla jsem se dvakrat, ale urcite to pujde...skoda, ze nejsou holky do tymu:(
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Jinak kdyby byl zájem o to shlédnou doma nějaké zápasy tak watch.tsn.ca nebo curltv.com
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Tak prvni trenink za mnou, ucili jsme si skluz a pak jsme si blbli s kameny...Akorat blby je, ze jsme jen dve holky a z toho se tym neudela...pokud byste o nekom vedeli, tak potrebujem pry jeste minimalne 2-3
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    KEVIN182:coze coze?:)
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    BLACK_ONYX: super :)
    MIORIEL: To bude dobrý, možná půjdu také ;-)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    ja mam prvni trenink zitra v devet..jsem zvedava
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    tak se tam nekdy potkame :-)
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    BLACK_ONYX: Přesně jak říká MIORIEL, se Zbraslaví (Tomáš Válek) :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam