• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXCurling a vše okolo něj
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Dorazíte zítra na pivko?
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    no vlastne tri, to je pravda:)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Spíš 3...Já jsem upřímně rád za konec sezony, mám toho plný kecky :-)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Tak posledni trenink sezony je za nami. Sic jsme v poslednim"souboji" prohraly, ale bylo to fajn. Asi budu mit dva mesice abstak:D
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    tak dnes byl trenink vynikajici, uz jdou i trochu rychlejsi sutry...a zazitek dne-hra s vozickari...ja nepochopim, jak muzou mit tak skvely odhad.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    BLACK_ONYX: jo, v to pevne doufam...a doufam, ze mne nechaji hrat vubec:D nebo budu na cely zivot nahradnik a tonebude nic moc:D
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MIORIEL: Za prvé jednička neznamená nejslabší článek týmu. Ba naopak - jednička je základ týmu. Jakmile nezahraje, tak je celej end naprd. Časem to bude lepší-vydrž!
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    tak jo, asi budu "jednicka" na cely zivot-s metenim celeho tymu jsme ty moje super pomaly kameny dostaly na guardy...uff uff, ten odraz je fakt spatny
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    BLACK_ONYX: no jo:)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MIORIEL: Bylas to ty, že? :-)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    BLACK_ONYX: Jo to se Vam fakt povedlo:) hlavne ten posledni zapas...to bylo nejakych 9:2? ci neco takoveho vtipneho
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Já jsem včera ukončil sezonu pohárem a následně hokejem a dobrým jídlem :-)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    dnes bylo docela napinave finale mixu...sic celou hru to vypadalo, ze titul si onesou Kolibrici, ale nakonec v rozhodujicim 9.endu Dion je porazil. To byla pekna podivana:)
    P.S. a mam boty, uz se tesim na uterni trenink
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MIORIEL: Heh a já teď platil 15000 za 3 měsíce treninků :-)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    BLACK_ONYX: Jj,jsem na tom prave odjezdila hodinu a jsem se do nich uplne zamilovana...ale radsi se jeste zeptam, ze:) Vypada to,ze kostatko budu mit od jedne slecny za 500, takze nakonec by to nebylo stou vybavou tak strasne
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MIORIEL: Vlasta ti je včera nabízel, že? :-) Boty jsou to dobrý. Nový stojej asi 5500,- Ideálně si je zkus a párkrát se sklouzni;-)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    ahoj, dostala jsem vcera nabidku na boty/Balance 200 turbo s 6mm teflonu/, s protikluz.navlekem,pul sezony nosene za 4000, moc se v tom vsak nevyznam. Jetodobra nabidka? S tema 4tis.jsem vcelku pocitala, ale spis jestli ty boty za to stoji. Jezdej ale fakt uzasne,projedu v nich po stejnem odrazu 2X dal.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    vcera jsem zkousela skluz bez kostatka-a slo to i bez padu:)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    MIORIEL: jojo, prozkoumam to!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam