• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club
    HONTZICEK
    HONTZICEK --- ---
    FROGY: Nevím jestli si hrál fotbal,ale vrchol kariéry je tak kolem 25let a kromě golmanů většina hráčů po třicítce končí...:)
    DOP
    DOP --- ---
    KAJ: To jsme na tom podobne :)
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: O tom fotbalistovi slyším poprvé a proto se nechám poučit, pokud na něj máte nějaký názor...
    DOP
    DOP --- ---
    Článek - Šok! Garaye získala Barcelona
    http://www.fotbalportal.cz/cs/spanelsko/primera-division/clanek/7238-sok-garaye-ziskala-barcelona/

    Hlavne, aby to s tema posilama neprehnali :\
    FROGY
    FROGY --- ---
    HONTZICEK: v 29 nebo kolik mu je? :))) to by mel bejt prave na vrcholu sil...
    HONTZICEK
    HONTZICEK --- ---
    DOP: Nepřirovnával bych Henryho k hráčům jako je Ronaldinho nebo Messi...Je to typický hráč do zakončení...Hrát si s tím taky umí,ale v Barcelóně už jen dohrává svou kariéru...
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: Jo. To máš recht, ačkoliv ten potenciál v hračičkování u Henryho zas tak moc nevidím. Spíš je docela rychlej a umí se dobře postavit. Drogba myslím by byl hoooodně dobrý na hlavičkování, což mi u Barcy výrazně chybí.
    DOP
    DOP --- ---
    KAJ: Coz je skoda, protoze Henry je zrovna hrac, kterej ma potencial si hracickovat minimalne stejne dobre jako Ronaldinho nebo Messi :)

    Zatimco u Drogby jeho primocarost nevadi, protoze on je v tom kurva dobrej a nic jinyho stejne ani neumi :)
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: Zajímavý názor. Ale není třeba tím hráčem už nyní Thierry Henry? Nezdá se mi, že by až tak hračičkoval jako třeba Messi, Krkič či Ronaldinho.
    DOP
    DOP --- ---
    KAJ: Prave ze Barca hraje az moc hrave a mozna by to chtelo mit v tymu hrace, kterej kdyz dostane balon, tak moc nepremejsli a zkusi jednoduchou a primocarou akci - coz je vec, v ktery je Drogba fakt dobrej. Ono je sice na pohled hezky, ze vetsina ofenzivnich hracu Barcy si s balonem vylozene hraje, ale prave diky tomu utocne akce Barcy casto byvaji prekombinovane a mijeji se ucinkem. Proto bych volil variantu 9 hracicek + 1 duraznej utocnik na hrotu :)
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: Ke Krkičovi... To jsem nevěděl. Nicméně předky v Chorvatsku bude jistě mít ;o)
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: Myslíš, že by Drogba zapadal? Nějak mi to do celkového stylu Barcy neštimuje...
    Ad Lampard... Nevidím důvod toho hráče draftovat. Nic extra nepředvádí. O Decovi jsem dnes v televizi na Sportu 1 slyšel, že se s Rijkaardem domluvil a nebude odcházet. Toho by bylo vážně škoda.
    DOP
    DOP --- ---
    KAJ: Krkic ma ale spanelsky obcanstvi.

    A popravde s tema mladikama by se to nemelo prehanet, vzdyt uz takle ma Barca technickych utocniku/zalozniku az moc, mozna by to dopredu chtelo spis nekoho s primym tahem na branu - jako je treba Drogbic :)
    DOP
    DOP --- ---
    Odstěhuje se Lampard do Barcelony?
    http://www.efotbal.cz/index.php?page=clanek&clanek=33537

    Frank taky, i kdyz bych byl asi radsi, kdyby Deco zustal
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: Zajímavé... Že by zároveň s Wengerem kontaktoval Modriče Bojan Krkič? Docela bych se i těšil na chorvatskou spolupráci těchto dvou hráčů. Ostatně Chorvati mě mile překvapili a domnívám se, že na Euru budou figurovat jako "černí koně" turnaje.
    DOP
    DOP --- ---
    Modrič dává přednost Barce před Arsenalem
    http://www.efotbal.cz/index.php?page=clanek&clanek=33606
    HONTZICEK
    HONTZICEK --- ---
    nee...
    KAJ
    KAJ --- ---
    HONTZICEK: Třeba? Takže nevíš... :o/
    HONTZICEK
    HONTZICEK --- ---
    KAJ: mno tak třeba si vjeli do vlasů,no...Tak už to ve vrcholovém sportu prostě chodí...
    KAJ
    KAJ --- ---
    HONTZICEK: To je jasný. Mně jde spíš o to, jestli skutečně tak poklesl nebo je to jenom šproch a důvody byly jiné.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam