• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    a myslim ze je to uplne otevreny...jedine Barca ma vyhodu jako "outsider"
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    ja bych chtel videt finale Barca Chelski
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: Já nám věřím... Messi by mohl provětrat obranu Devils a dát nějaký ten gól. Ale bude to po čertech hustej zápas...předčasný finále dle mýho.
    DOP
    DOP --- ---
    S touhle formou to bude proti Man. Utd. drsny. Ale to by bylo tezky i tak, takze nam role outsidera nakonec mozna pomuze.
    KAJ
    KAJ --- ---
    KUBAN88: Sešívanej :o) Mno jo, pán je patriot :oD
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KAJ: ja? hledej smudlo a dozvis se... ;)
    KAJ
    KAJ --- ---
    KUBAN88: A Ty seš vodkaď? AC Radiohead? ;o)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DOP: imho nejlepsi krajni obrance sveta...soucasnosti... jen me sere ze pujde k vam do Barcy:)
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: Mno Alves by vůbec nebyl špatně koňo na posílení defense...
    DOP
    DOP --- ---
    Alves se předběžně dohodl s Barcou na přestupu
    http://www.efotbal.cz/index.php?page=clanek&clanek=36730

    Ja to rikal :D
    DOP
    DOP --- ---
    KAJ: Tezko rict, nemeli si hrat na druhy galactico, prichody Milita, Thurama, Toureho a Abidala mi prijdou zbytecny. Ono se ne nadarmo rika "nemen kone, kterej dobre beha" a Barca 2 roky dozadu nemela konkurenci. K tamtomu tymu bych akorat dokoupil Alvese a Henryho :)

    A Krkice s Giovanim nekam na hostovani, at neni zbytecnej pretlak ofenzivnich hracu
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: No mně se na Abidalovi líbí, že je celkem důraznej a taky se nebojí jít dopředu, když je potřeba... No a jak to oživení vidíš? Nějak nechápu...
    DOP
    DOP --- ---
    KAJ: Zrovna Abidal jim predevcirem malem venoval zbytecnou penaltu. Ono je to tezky, vem si, ze tam mas hromadu skutecne kvalitnich stoperu - Puyol, Milito, Thuram, Marquez, to proste nemuze fungovat :\
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: Já myslím, že určitě... Fabregas hraje v Arsenalu dobře, kdyby se ho zbavili, dost by tam chyběl... Spíš by to chtělo nabrat nějaký solidní obránce, teďkom se mi tam kromě Abidala nikdo nepozdává.
    DOP
    DOP --- ---
    Článek - Barca má jako první nárok na Fabregase
    http://www.fotbalportal.cz/cs/spanelsko/primera-division/clanek/8452-barca-ma-jako-prvni-narok-na-fabregase/

    Doufam, ze to bude mit svuj cas, uz takle je tym znacne precpanej..
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: Krize?? http://www.eurofotbal.cz/clanky/jsme-v-krizi-sokoval-beguiristain-50322/
    Ještě tajně doufám v Messiho, ten útoku docela výrazně chybí...teda alespoň mně. Líbí se mi jeho fotbal a kolikrát přímočarý průchod mezi obráncema...
    Messi se rychle zotavuje
    Lionel Messi se úspěšně zotavuje poté, co si nedávno natrhl stehenní sval. "Je tam velký pokrok. Již brzy odletí do Evropy a znovu se připojí k týmu," stojí v prohlášení Argentinské fotbalové asociace.
    DOP
    DOP --- ---
    KAJ: Jsem tak nejak doufal, ze kdyz uz to nejde v lize, tak alespon tady vyuzijou relativne slabyho Schalke k tomu, aby jim dali radne na prdel a zvedli si sebevedomi na finis v lize. Ale po tomhle muzou byt vubec radi za 0:1, balon neustale putoval od obrany k zaloze a zpet a nasi hvezdni utocnici si klidne mohli nekolikrat za zapas dojit na parek a nikdo by si toho ani nevsim.
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: No já jsem viděl akorát první půlku a v ní se mi líbil. Iniesta taky... Byli docela aktivní, což se třeba o Henrym nebo Eto´em říct nedalo. Uznávám ale, že to byl dost tristní výkon... Výhra se štěstím.
    DOP
    DOP --- ---
    KAJ: Vzdyt temer nic nepredvedl, za takovej vykon bych je nejradsi vypiskal. Jedinej Xavi tam hral fotbal, jinak vsichni hrozne pasivni, prava strana (obzvlast Zambrotta) snad dal stejnej pocet sehravek dozadu jako dopredu, pokud by to bylo na Manchesteru, tak to jeste pochopit, ale drzet balon timhle zpusobem proti o tolik slabsimu tymu je proste srabactvi..
    KAJ
    KAJ --- ---
    Božan :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam