• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club

    Koho koupit na hrot nebo levy kridlo?

    44 hlasy od 38 respondentů

      rozbalit záhlaví
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: To máš recht, že má Messi dobrý vedení míče. Ale k tomu má taky perfektní techniku a umí hooodně rychle kličkovat, což Kaká nesvede. V přímočařosti je síla, ale taky nic jinýho se s tím nevymyslí. Viz AC Milán... Nuda. Tým, který betonuje, tyhle hráče totálně potopí.
      AD C.Ronaldo: Tenhle maník mě sere jedinou věcí, totiž že simuluje. Kdyby tohle nedělal, je to pan fotbalista. Hlavičky, standartky, držení míče, přihrávka...prostě perfektní. Kaká za ním dost zaostává téměř ve všech směrech. Jeho ksichtíky a hračičky mi nevadí, baví mě docela dobře...přeci je to jen hra ;o)
      DOP
      DOP --- ---
      KAJ: On Messi taky vynika hlavne pohybem s balonem a toho za to nekritizujes :)

      Jasne, Kaká si nehraje na frajera jako napr C. Ronaldo a nezdrzuje se zbytecnym klickovanim a frajerinkama, ale v jeho primocarosti je sila a ve finale pro tym neni o moc min platnej nez prave Ronaldo, kterej podle myho dopadne v Realu podobne nevyrazne jako v Portugalsky repre - proste mu ostatni nebudou kryt tak dobre zada jako v Man. Utd. a z jeho ztrat budou zbytecny breaky..
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: No já teda ne. Jeho "hurá" styl se mi nelíbí. Umí dobře utíkat s balónem, toť vše.
      DOP
      DOP --- ---
      KAJ: Proc? Kaká by byl super, rozhodne ho mam radsi nez treba C. Ronalda
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Kakáho neeee... :o)) Jinak do těch peněz nevidím, takže mi jde akorát o to, aby už konečně ten tým postavili na nohy a pořádně se do toho obuli. Za Alvése jsem hodně rád.
      DOP
      DOP --- ---
      ALVES MÍŘÍ DO BARCELONY!
      http://www.fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2008060601

      Snad uz se to neposere.

      Btw neprijde vam, ze Barca nejak zbytecne setri? Pred prestupy avizovali, ze maji pripravenych 100 milionu a zatim z toho utratili zhruba polovinu - Careces necelych 20m, Pique 5m, Keita 14m, ted k tomu Alves za 35m. A z prodeju vydelali nejakych 2x8m za Zambrottu a Giovaniho. Tim padem jim zbyva zhruba 50mil a to jeste muzou prodat Eto'a (kteryho za min nez 40m nepustej), Ronnie ma taky cenu min 20mil a Deco snad taky. Tim padem jim tech 100k jeste zbyva, takze bych se nedivil, kdyby potajmu zkouseli nejaky velky jmeno jako je Kaká
      GOONER
      GOONER --- ---
      KAJ: to samozřejmě :)
      KAJ
      KAJ --- ---
      GOONER: ...a jinýho fleka na hřišti... Jako křídlo není moc dobrej.
      GOONER
      GOONER --- ---
      DOP: proč nevyzpytatelný? Když mohl táhnout Arsenal, proč by to nedokázal v Barceloně. Celý je to o tom aby dostal víc důvěry od trenéra a větší prostor :)
      DOP
      DOP --- ---
      GROE: Henry je bohuzel az moc nevyzpytatelnej na to, aby Barcu tahl. Uz jenom proto bych si Eto'oa ponechal alespon jednu sezonu a pak bych je v pripade uspesnyho zacleneni novacku pustil oba - a nebo si je nechal v pripade jejich uspechu :)
      GROE
      GROE --- ---
      Thierry by tam mohl konečně vnýst trochu odlišnější styl hraní, tak snad se zadaří...
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Hmmm...Klíčový hráč? To jsem zvědav, co má Guardiola za lubem.
      DOP
      DOP --- ---
      DEFINITIVNÍ: HENRY ZŮSTÁVÁ!
      http://www.fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2008052602

      Parada. Ale prodavat Eto'a je obrovska chyba.
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Hlavně, aby se zbrchali. Snad změny pomůžou.
      DOP
      DOP --- ---
      KAJ: Prichod Alvese je jedna z mala pozitivnich veci tyhle sezony
      KAJ
      KAJ --- ---
      Alvése na Nou Camp kuwa....!
      DOP
      DOP --- ---
      GROE: Puyola podle anglickyho tisku nabizeji za Fabregase..
      GROE
      GROE --- ---
      DOP: tak to je shit :( Ještě že Puyol je držák .)
      DOP
      DOP --- ---
      KLUB SOUHLASÍ S PRODEJEM RONALDINHA DO MILÁNA
      http://www.fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2008051601

      A je hotovo
      DOP
      DOP --- ---
      GROE
      GROE --- ---
      njn, co se dá dělat, i když maji míč pořád u nohy, tak šance skoro žádná... chce to víc střílet
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam