• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club
    KAJ
    KAJ --- ---
    Ty voe! V jakým močálu to dneska hrajou!!!!???? To je tragický :o(
    KAJ
    KAJ --- ---
    KAJ: Tu druhou půlku teda odflákli... :o/
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    MELDA: nektery zapsy jsou levnejsi, nektery drazsi, zalezi na souperi...Atletico byl docela atraktivni souper:)

    sme rvali na Ujfalusiho cesky, ale neslysel nas asi:)
    MELDA
    MELDA --- ---
    Ufff...70ecek...musim zacit setrit :))
    MELDA
    MELDA --- ---
    Jdu filtrovat...budu ted nejakej cas v tamnich koncinach, tak bych rad zasel...
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    MELDA: sem tam byl pred trema tejdnama, profiltruj si klub, vsehcno sem to sem psal (a v lednu jedu znova, byl to vybornej zazitek:)
    MELDA
    MELDA --- ---
    By me zajmalo, kolik tak muze stat listek na normalni ligovy zapas a zda je mozne se tam dostat...jestli to nejni vse v rezii permanentek..protoze jako takovej kotel bych chtel nekdy zazit...nevite nekdo info??
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    oee:) barca jede:)
    KAJ
    KAJ --- ---
    Sledujete dnešní špíl? To bude zase výprask... Jestli to tak půjde dál, tak se možná dočkám desítky :oD Tip 10:0
    KAJ
    KAJ --- ---
    Jak to tak sleduju, tak ve skupině nemá Barca moc konkurentů. Nevíte náhodou, jestli je nějaký klíč, jak se bude hrát po skupinách...? Rád bych věděl potencionálního soupeře.
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    hmm.. je to sice OT, ale tady je par fotek z navstevy San Mamés (kdyz tam teda Barca v nedeli hrala)...moc utulnej stadion :)











    PODSKUBKAR
    PODSKUBKAR --- ---
    ILL_EEL: To mas urcite pravdu, driv jsem ani nevedel ze Atletic nikdy nesestoupil z Primera Division. Ale na Barcu proste nedam dopustit.
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    musim rict ze ackoliv mam Barcu docela rad, tak jsem pral Athleticu, to je pro me srdecni zalezitost...je jen malo tak dustojnejch a obdivuhodnejch klubu v dnesnim velkym fotbale...
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    1-1 by byl asi spravedlivejsi vysledek, Barca se zacla dostavat do sanci hlavne az pote co dala prvni gol a Athletic otevrel hru...nejlepsi hraci za Barcu Iniesta, Valdes a Eto'o, Henry mel jeden zablesk geniality kdyz pripravil gol, jinak zadna slava...Athleticu vyborne zachytal Gorka Iraizoz, libil se mi i Iraola a David Lopéz. Snad uz se pristi kolo proti Realu zvednou i vysledkove...
    PODSKUBKAR
    PODSKUBKAR --- ---
    Tak vcera velice pekny zapas. Jen jsem cekal trochu jednoznacnejsi vysledek. Ale Eto kazdopadne velmi pekne skoroval.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    sedeli sme v sektoru hned za branou, typuju tak 15rada
    nj, to sem taky litoval.) ale ta druha pulka byla taky plna sanci:)

    listek stal nejak 70e jeden, nejlevnejsi byl za 40 uplne nahoru

    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    jo a taky by me zajimalo na kolik vysel listek...
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    v kolikaty rade jste presne sedeli? a jak bylo videt? trochu skoda ze vetsina golu padla na druhy strane, co :))
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    jeste k minulymu zapasu (ted sem prijel domu a probiram fotky) momentka tesne pred 6tym golem:) Je krasne videt jak Xavi s Bojanem rozebrali obranu a navazali na sebe prakticky vsechny hrace, takze Henry zustal volnej...to rozmazany co se snazi zastavit Xaviho je Ujfalusi:))

    PODSKUBKAR
    PODSKUBKAR --- ---
    DOP: Hmm tak to je skoda, tam jsem se taky dival. Ty tricka vypadaji pekne, ale pokud jsou i za ty prachy nekvalitni tak to nestoji za to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam