• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club
    DOP
    DOP --- ---
    GOA_TRANCE: Nedokazu posoudit, ale je to podtitulek i oficialni stranky, takze by to snad melo byt spravne ;)
    KAJ
    KAJ --- ---
    Dnes pro mě velmi příjemné překvapení Cáceres + Sylvinho... Nevěřil jsem jim, ale hráli dle mýho velmi dobře. Cáceres několikrát skvěle zachránil a i fajn přihrával, Sylvinho tam lítal skoro jako Danny... Moc pěkný zápas! Klinsmannovi se už teďka určitě klepou kolena ;P

    GROE:
    KUBAN88: Geniální slalom ;)
    GROE
    GROE --- ---
    KUBAN88: no nechápal sem co tam vykouzlil, měl sem podobnou reakci jako ty, jen škoda potom těch dvou "tutovek" i když při tý salvě golů co padlo, je to uplně jedno.
    KAJ
    KAJ --- ---
    Uááááá :D Jedeeeeem!
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ty krááávo to byl gól... Messi pěkně...
    GROE
    GROE --- ---
    CYBERKOTLIK: moje řeč, já nemusim "dojčáky" komplet, takže je musíme rozsekat... A Bayern nemá imho momentálně nejlepší formu, tudíž by to nemuselo bejt tak těžký přes ně postoupit. Co mi docela překvapilo jak má respektive "snadnou" cestu Man United, prozměnu ted chytil Porto, což je taky docela jasný, takže to vidim na finále s nima:)
    KAJ
    KAJ --- ---
    CYBERKOTLIK: :) Ale ode všech stran slyším... "Bacha na standartky"... A docela to aj chápu. Tohle Barca moc neumí...
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    samozrejme:) bayern nesnasim i tak, takze se na to moc tesim:)
    KAJ
    KAJ --- ---
    Tak co poudáte na dnešní los drazí culés? Rozbijeme Bayern? :)
    KAJ
    KAJ --- ---
    GROE: Přesně. Prostě nějakýho dobrýho střelce, který se pravidelně trefí aspoň do brány... Naši to kopou furt mimo :/
    CYBERKOTLIK: S tou formou nevim nevim Kotliku... Po odchodu Ronaldinha jsem viděl dobře kopnutých standardek velmi poskrovnu. Jedna vlaštovka jaro nedělá...
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    my nemame spatny strelce, to je otazka formy trochu...Alves daval na podzim nadhernej gol z primaku a Marquez taky kope dobre...
    GROE
    GROE --- ---
    KAJ: To máš recht, mít tam nákýho kolika jako je např. Pernambucano Juninho by nebylo k zahození
    KAJ
    KAJ --- ---
    CYBERKOTLIK: No nedaří... Možná to není úplně tak super, jak to už bylo, ale i tak hraje imho skvěle. Pokud jsi viděl ten druhý gól proti Almérii, tak ten jeho průnik...no pohádka ;) Ináč jediný, co mě sere je, že nemáme žádnýho superstřelce na standartky. Jak to tam šudlí Xavi a Alves...to je zahozený. I Marquezovi to nejde, byť jednou dal opravdu luxusně zatočenou parádičku.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    no mimochodem ale Alvesjak hral ze zacatku uzasne, tak se mu ted dost nedari a spolus s absencema je to jeden z duvodu, proc mela ted barca ztratu formy
    DOP
    DOP --- ---
    To je dobrej vtip :D
    KAJ
    KAJ --- ---
    Cha chááá :D

    Chelsea se zajímá o Alvese
    Podle listu Daily Mirror by Chelsea v létě ráda přivedla z Barcelony Daniela Alvese. Ovšem Katalánci za něj rok zpátky zaplatili Seville částku kolem třiceti milionů eur, londýnský klub by se tak musel pořádně plácnout přes kapsu.
    KAJ
    KAJ --- ---
    Koncert! Jen tak dál hoši, jen tak dál. Visca el Barca!
    GROE
    GROE --- ---
    jen skoda ze si nechali dat ty dva lumpy, ale holt euforie dela svoje....

    VIVA .]
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    kua 4:1, sem nevedel ze muj tip vyjde uz o polocasu:)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    NAAAAREZ!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam