• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    a jedna hymna s celostadinovym choereem z el clasica :)

    http://www.youtube.com/watch?v=OM2lE525qcI
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    BBC Sport's Phil McNulty in Rome: "The state of the Stadio Olimpico pitch is already providing food for thought for Barcelona coach Pep Guardiola. He is keen to ensure it suits his side's slick passing approach - and was clearly fearful that Rome's fierce heat might make the playing surface too dry. He is desperately keen to see it well-watered and called on Uefa to ensure it was, saying: 'This would favour football. It should be obligatory to have a wet pitch. We mustn't forget that we are playing for people and I hope that the organisers are listening.'"
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    Valdés je připraven i na penalty - EuroFotbal.cz
    http://www.eurofotbal.cz/clanky/valdes-je-pripraven-i-na-penalty-86787/
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    the last piece of news last night was that Andres & Thierry did train in closed space, and that it is reported there was no pain-complaints as they did their paces. what remains un-done though is they are yet to receive a "fit" confirmation indicator from their medical team for tonight's Finals.
    DOP
    DOP --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    nn...v tomhle ma Kuban pravdu - Ian Wright je borec
    o to vic me ale mrzi tahle (ASYD) traparna, i kdyz to je proste jeho nazor a je dobre ze se vubec nezdraha jit s nim ven
    KAJ
    KAJ --- ---
    KUBAN88: A já říkám, že si prudič a všeználek. GTFO!
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KAJ: a ja rikam ze jsi hlupak kdyz o nekom rikas ze je nedoceneny pisalek aniz bys vedel ze to neni ani novinar...
    KAJ
    KAJ --- ---
    KUBAN88: Je mi jedno, co je v módě. Barceloně fandím už hafo dlouho.
    A taky mi je fuk, kdo co píše. Názor si dělám vlastní a sám za sebe, ne podle jména pisatele. Pro mě je to nedoceněnej pisálek.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ASYD: s tebou nesouhlasim, me se to libi... sice je to jak Lada Vizek z Kozelny ale aspon to ma koule a ne nejake ve stylu souper je kvalitni snad vyhrajeme apod...
    ale obsah neni to co resim, to co jsem resil je, ze id KAJ napsal "nedocenenej pisalek":-))))) coz jeste ted me bavi...


    ASYD
    ASYD --- ---
    KUBAN88: ten clanek prave neni vubec zajimavej...
    je to skoro jako kdyby te v hospode nekdo potaji nahral jak nadavas na barcu a brecis jak ji vsici protezujou... a to ti hodne fandim vzhledem k tomu, kdo je autorem toho clanku...

    tenhle 'clanek' je spis jenom vybuch vlastnich ublizenejch emoci
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KAJ: vis kdo je Ian Wright?? nebud trapnej... nehlede na to, ze ma pravdu... spousta lidi i v UK fandi Barcelone... a celkove ten clanek je docela zajimavej... cool je fandit barcelone, pristi rok bude cool fandit treba juventusu....
    KAJ
    KAJ --- ---
    CYBERKOTLIK: Přesně tak. Zas nějakej nedoceněnej pisálek.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    DOP: tak pise to anglan, co cekat.....
    DOP
    DOP --- ---
    Yes, Barcelona have the likes of Lionel Messi, Andres Iniesta and Xavi. But United have Rio, Wayne Rooney, Cristiano Ronaldo and more besides.

    Yet some people do not like recognising them as world class simply because they play for United.


    Tohle me malem sestrelilo ze zidle, vzdyt vetsina lidi (nejen tady) by to spis otocila - vedle spousty docenenych hracu ma Barca i docela dost tech, kteri ackoliv dlouhodobe podavaji vrcholovy vykony (Marquez, Valdes, koneckoncu i Iniesta jeste z dob, kdy hral i Deco), tak patri mezi - alespon co se tyce slavy - mezi pomerne nedocenene hrace. A krome toho - vzdyt Man. Utd. je mnohem provarejnejsi klub nez Barca, kterej nejen bulvar s zeleznou pravidelnosti a neuprosnosti zasobuje milionem blbosti, diky kterym se pak o nem, hracich, trenerech, prezidentech atd. mnohem vic pise, zatimco zastupci Barcy se tolik o misto v mediich neprou, neni kolem tolik afer atd.. Zkratka mi prijde, ze si ten autor oba tymy tak trosku plete ;)
    ASYD
    ASYD --- ---
    http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/2447740/Now-give-Blatter-one-in-the-eye.html

    tomu rikam zapaleni pro vec -- doufam ze mu zitra splaskne, jako
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    si to setri :) teda doufam
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: Ale Eto´o víc než tragický. Jestli tohle spálí i s ManUtd, tak mě fakt nasere.
    DOP
    DOP --- ---
    Tak zatim double dobrej ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam