• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club

    Koho koupit na hrot nebo levy kridlo?

    44 hlasy od 38 respondentů

      rozbalit záhlaví
      GROE
      GROE --- ---
      ASYD: já věřim že to vyjde, bylo by good, kdyby jim dal fíka Messi, o kterýho maj pořád takovej zájem:)
      ASYD
      ASYD --- ---
      GROE: ah tak! to sem nevedel...no tak to doufam ze je Barca zostudi
      GROE
      GROE --- ---
      ASYD: jde o trofej Joana Gampera, měl by už udajně nastoupit i Ibrahimovič...
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      Barcelonu čeká ještě spousta práce - EuroFotbal.cz
      http://www.eurofotbal.cz/clanky/barcelonu-ceka-jeste-spousta-prace-92550/
      ASYD
      ASYD --- ---
      GROE: ?Manchester City? co to? jak to?
      GROE
      GROE --- ---
      a pak hned příští středu jdeme proti Manchester city...
      ILL_EEL
      ILL_EEL --- ---
      o vikendu prvni zapas Supercopy proti Athleticu (na San Mamés)...bez Ibry, Iniesty, Marqueze...doufam ze od Basku dostanou co proto :)
      GROE
      GROE --- ---
      Argentinský fotbalista Lionel Messi se podle informací španělské televize TVE dohodl v pátek s Barcelonou na vylepšení smlouvy. Nový kontrakt udrží útočnou oporu v dresu vítěze Ligy mistrů až do roku 2014, Messi se zároveň s ročním platem 9,5 miliónu eur (téměř 250 miliónů korun) stane nejlépe placeným hráčem týmu.


      No a v neděli se už konečně dočkáme prvního ligovýho zápasu...huráá!
      DOP
      DOP --- ---
      05.08.2009: EVA LONGORIA VELVYSLANKYNĚ BARCY?
      Známá hollywoodská herečka a manželka basketbalisty Tonyho Parkera, Eva Longoria, by se mohla stát zástupkyní FC Barcelony v USA. Měla by tak pomoci vstupu katalánského klubu na americký trh.

      Proboha vzdyt Barca umi delat fotbal, ta nepotrebuje vsechny tyhle medialni sracky okolo jako jini.. :(((
      DOP
      DOP --- ---
      DOP
      DOP --- ---
      KUBAN88: A tak ja chapu, ze bylo potreba udelat nejaky velky prestup proste proto, aby byl a psalo se o nem - i negativni publicita je dneska dobra a ackoliv vetsina sveta asi vnima castky vyplacene realem za absurdni, tak bohuzel i na tomhle poli musi alespon trosku Barca konkurovat svymu rivalovi a nemuze vypadat jako "ta chuda vzadu".

      Ale docela mi unika, proc nechteli doplatit nakych 8 micu na 50 za Villu (Pepova jednicka) a pak vymenej 2 vicemene stejne drahe hrace a doplati 40 micu a mozna este Hleba? Vzdyt to postrada logiku.
      ASYD
      ASYD --- ---
      KUBAN88: to jo... kapku zmatene prohlaseni
      KUBAN88
      KUBAN88 --- ---
      DOP: Jsem Samuelovi vděčný. On je fantastický. Na hrišti jde příkladem. Ještě jsem s ním o tomhle nemluvil. Doufám, že se nebude zlobit. Vždycky jsem chtěl být ke všem upřímný a snažil jsem se s každým mluvit tváří v tvář. Nemůžu žít jinak. Samozřejmě je tu šance, že zůstane, a pokud se tak stane, budeme analyzovat situaci," uzavřel.

      no tak nevim co tim chtel basnik rici --- trochu alibismu na zaver...
      DOP
      DOP --- ---
      GUARDIOLA NATVRDO: ETO´A TU NECHCI!
      http://www.fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2009072006

      Nezvykle tvrdy prohlaseni na jindy az skore slunickove-hipisacky scene barcelonskych prohlaseni k mediim.
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      DOP: V novym hattricku je o nem velkej clanek:

      Cela ofenzivni sila United mohla pokleknout a jako jeden muz se poklonit Mesimu
      Nejlepsimu hraci sveta
      Novemu krali
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      DOP: no robinha bych tam teda zrovna moc rad nevidel.
      KUBAN88
      KUBAN88 --- ---
      KAJ: utocnej univerzal - od CF/SS az do AM L/R/C

      - myslim, ze jako alternativa za Henryho by byl dobrej... akorat je to hroznej drban... to i Ronaldo je proti nemu tymovej plejer
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: On hraje zleva, že? Kdyby nevyšel Ribéry, tak by nemusel být špatnej...
      DOP
      DOP --- ---
      ROBINHO VYVÍJÍ TLAK NA CITY, CHCE DO BARCELONY
      http://www.fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2009062203

      Ne, ze by byl spatnej, ale podobnych hracu mame podle myho dost..
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam