• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club
    GROE
    GROE --- ---
    Je to mazec, hlavně se zvětší kapacita, která už ted je mega. Zajímalo by mě jak vypadaly ostatní návrhy...
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    super to je, urcite jeden z nejoriginalnejsich novejch stadionu...
    DOP
    DOP --- ---
    Co rikate na tohle?
    PRÁCE NA NOVÉM NOU CAMPU ZAČNOU V KVĚTNU
    http://www.fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2009092404
    KEYSI
    KEYSI --- ---
    AZASHAQ: to je poměrně přijatelný scénář :D
    AZASHAQ
    AZASHAQ --- ---
    KEYSI: to by pak Ibra mohl dat hattrick :D
    KEYSI
    KEYSI --- ---
    ať mu klidně zaplatí, aspoň bude klid...už se těším, až dostane Inter na Nou Campu bůra..
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    naadherny goly dneska
    ASYD
    ASYD --- ---
    druhy gol barcy proti getafe byl vyborny...Ibra to krasne posadil Leovi primo na hlavu
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    on se ho chtel pepek zbavit uz driv, ale nikdo ho nechtel...ALe je to strasna almuzna no
    ASYD
    ASYD --- ---
    Gudjonsen odesel do Monaca za 2MIL liber???!!!
    takovej bargain
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    jo slysel sem ze etoo se zabydlel nak rychlejc nez zlatanek, ale tak dneska od desiti uvidime
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    ASYD: je tam kratce, bylo na nem strasne videt, jak je zvyklej hrat ve vapne sam.....za to Etoo vcera na San Siru zazaril, behal, strilel, narazecky...paradni vykon
    ASYD
    ASYD --- ---
    SUSMEN: verim ze na to Barca ma prekonat i takhle defenzivniho protivnika...
    sice je to bude stat mnohem vic sil, ale daj to

    musim uznat ze takhle hraje i spousta protivniku Arsenalu, kdyz citi ze na ne proste nemaj, ale Barca mi prijde schopnejsi tohle prekonat... uvidime, treba uz tohle ukaze i Arsenal letos ;-)
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    ASYD: jo presne souhlas, ja mam jeste strach ze to ted odkoukaj vsichni, tenhle styl obrany na barcu a takovejhle zapasu bude vic...
    ASYD
    ASYD --- ---
    asi jo no...ale ani jeden tym nehral moc dobre...neco jako prvni leg Barca Vs Chelsea loni v LM... tam se ale Barca vic snazila pri utoceni

    Ibrahimovic zatim velke zklamani
    DOP
    DOP --- ---
    ASYD: Ono je to tezky hrat proti tymu, kterej za 120 minut nekopne snad jedinej roh..
    ASYD
    ASYD --- ---
    hodne nudnej zapas
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    situace tesne pred golovou prihravkou - ac to tak nevypada, Messi ma mic pod kontrolou:)

    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    prave sem se vratil z Monaca na hotel - zapas super atmosfera, prislo mi ze se fandilo mozna vic jak kdyz sem byl posledne na noucampu.
    Monaco ma malej stadion, takze velkje problem a) ho vubec najit (ani navigace nestihala, pac se porad jezdi serpentynama a tunelama) b) zaparkovat - nakonec jsem parkvoal na nejakym miste pro abonenty v podzemni garazi nejakyho hotelu, a proslo to bez reci

    diky parkovani sem na stadion dorazil ve treti minute zapasu, a listek sem vzal od prekupnika za 50e - chtel 70, ale byl rad ze ho prodal, sedel sem primo u hriste, parada:) Rusu tam byly cca dva sektory, celkove tam 1/10 stadionu
    Hrali dobre vsichnui, akorat Yaya pred stridanim lehce nestihl 1x se vratit s hracem a pak hned 1x mic a byla z toho velka sance Sachtaru
    El grande Puyol naproti tomu vyborne cetl hru o myslenku dopredu uz nasbihal do prostoru, kams e teprv chystal nabihat utocici protihrac.

    vtipna byla potycka Messiho, nejakej dost vysokej obrance ho tam sejmul, Lio vyskocil a nabeh na nej hlavou dopredu celo na celo jak repka:) Pak tam dorazil Pique a malem z toho fakt byla bitka, uklidnil to brankar

    Rusove obcas zarvali Sachtar Sachtar a to bylo z jejich strany vse, na spanelsky strane probihalo mraky choralu, nektery sem ani neznal. plus jeste vitezny zpev celou cestu utrobama stadionu a pak ve meste.
    Pred stadionem desitky kseftaru prodavalo tricka a saly s motivem supercupu barca-doneck, za 5eur kus, takze si to kupovali vsichni, jak snedy culees, tak narvani panove pro slecny v ukrajinske blond:)
    Rusove vubec vseobecne byli takova ta high sorta, kdezto mezi spanelama sme videli treba dve 60tilety starenky, co si vyjely do Monaka na Barcu:) Vedle me sedel taky nejakej barcelonskej starik, a vzdycky sme to komentovali stejne, akorat kazdej v jiny reci, docela psina.)
    Kdyz prictu jeste nadhernej Pedruv gol a pulnocni skvelou veceri v restauraci na promenade v Nice, tak dnesek nemel chybu a hodnotim plnym poctem bodu:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam