• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    HATORI: Musi shoret!
    HATORI
    HATORI --- ---
    Tak dneska Barca vrs. skopčáci:)
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    CYBERKOTLIK: Nadhera, krasa!).. pri tom poslednim golu si to tam MEssi strasne povodil).. ano!
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    Iniesta jede, prijde mi ze je zapas od zapasu lepsi a lepsi. Ten Marquezuv primak luxusni dneska:)
    GROE
    GROE --- ---
    LAYUP: já mam v práci zas samý anglány, ty se smějou všichni, ale "my" jim zas v LM vytřem důlky syčákum :)
    DOP
    DOP --- ---
    15.02.2010: XAVI MIMO HRU
    Xavi Hernández si zranil sval v pravém stehně, bude chybět minimálně 15 dní

    kua kua a jeste jednou kua
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    DOP: Nene je to Realista, mava tu na me klicenkou Real Madrid a smeje se.. ale tak vime, i mistr tesar se nekdy utne ze. El Classico musi ukazat
    DOP
    DOP --- ---
    LAYUP: Madridista muze jenom mlcet a soupat nohama. A pokud je to letec z atletica, tak rovnou nadrakrat :)
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    Csi voe, vcera totalni kolaps a tady zadna reakce?... jeste ze mam v praci kolegu co sedi primo naproti me, zarytyho Madridistu ktery mi to pripomina cely den))
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    yaya je zranenej, a este se zranil asi i chygrin...tak fakt nevim kdo bude hrat
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    no to si zas nemyslim, ze to uplne vypustil, on si s nim trener poradi

    jj, ty dve cerveny to bylo zly, sem zvedavej jeslti pude toure na stopera:))
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    tudiz velka sance pro Real dotahnout se...i kdyz zase obrana Atletica je komicka i kdyz jim nikdo nechybi :)
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    jinak Barcelona ma ted docela problem s obranou, Abidal je na 2 mesice venku, Alves na 3 tejdny, proti Padakum bude chybet Marquez a Pique, mozna i Puyol...k tomu Yaya 2 tejdny mimo .)
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    CYBERKOTLIK: no v poslednich zapasech je to zase spis ten inter styl .) a k tomu jeste zazdiva jasny sance
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    LAYUP: Zlatan zacal ale hodne makat v Barce, uplne zmenil styl hry, beha, sazi nadherny prihravky....v interu se jen poflakoval kolem stoperu
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    DOP: Jo no, ale to je vrcholovej sport, nejlepsi klub si zada jen ty nejlepsi hrace, i pres to ze Bojan asi fakt maka tak verim ze Guardiola vi co dela. jsem zvedavej na El Classico, musim rict ze co jsem koukal v posledni dobe na par sestrihu Realu tak docela slapal, ikdyz par proher meli.
    DOP
    DOP --- ---
    LAYUP: Bohuzel pro Bojana :)
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    DOP: nastesti Pedro je ve forme)
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    DOP: Jo tak to mas pravdu samozrejme, ja nikdy nemusel Ibru ikdyz jsem videl jak to sazi v interu, nakonec teda kdyz zacal davat branky z Barcu jsem si rikal docela to jde.. ale stejne mi nejak nesedi, s tim hrotovym utocnikem je to trochu starost no.
    DOP
    DOP --- ---
    LAYUP: Proti Robinhovi protestovali i Puyol s Xavim. Ale jako stejne radsi nez Fabregase bych videl nejakyho sikovnyho utocnika s velkym potencialem do budoucna, co muze hrat na levym kridlu - neco jako Aguero nebo Silva :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam