• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club

    Koho koupit na hrot nebo levy kridlo?

    44 hlasy od 38 respondentů

      rozbalit záhlaví
      DOP
      DOP --- ---
      LAYUP: To je jasny, koneckoncu uz prvni galacticos nebyl po financni strance pruser i pres to, ze nevyhrali zadnej titul. Holt nekteri delaji business aby mohli delat fotbal a jini delaji fotbal aby mohli delat business
      LAYUP
      LAYUP --- ---
      DOP: No ja si myslim ze je to cely hodne dobre promysleny, za televizni prava inkasujou nejvic ze vsech klubu a proc? protoze kazdej chce videt Ronalda, Kaka atd. jasny ze se mu to vrati.
      DOP
      DOP --- ---
      LAYUP: "musel zadluzit" - Perezuv projekt byl postavenej na tom, ze prisel uplne s prazdnyma kapsama a slibem, ze dokaze splasit pujcku 500 mil eur, ze ktery to vsechno zaridi. A nejsmutnejsi na tom je, ze bez ohledu na pripadny fotbalovy uspechy Madridu, se mu to nejspis vrati..
      LAYUP
      LAYUP --- ---
      DOP: Tak pravdu ma v tom ze Real se musel zadluzit aby pritahl novy hrace ale zase proste Real a Barca hrajou nejhezci fotbal tak je logicky ze jsou vepredu, v Anglii to je zase 4 mozna 5 teamu co jsou nejvic videt, podle me je to normalni, co jako chtej, aby nekoho zajimalo Getafe?.. nevim no.
      DOP
      DOP --- ---
      http://www.eurofotbal.cz/clanky/vedeni-spanelske-ligy-chce-zmensit-dominanci-barcelony-a-realu-110229/

      To si moc nepomuzou vzhledem k tomu, ze Barca si moc pujcovat nepotrebuje :)
      DOP
      DOP --- ---
      LAYUP: Nemluvim jen o realu, vetsina velkoklubu je slusne zadluzena ;)
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      no tak on Ibra dal gol taky, akorat si tam rozhodci vymyslel faul a neuznal ho
      LAYUP
      LAYUP --- ---
      CYBERKOTLIK: Nevim co by Barca bez Xaviho nebo Iniesty potazmo Messiho byla)
      LAYUP
      LAYUP --- ---
      DOP: Mne osobne Zlatan taky moc nesedi, ale libi se mi docela duraz ktery obcas predvadi, navic par golu uz vsitil, ukaze cas jak to bude, mam radost z Pedra)

      Pokud mas na mysli treba Real tak nevim ale je to jejich vec kde a jak berou penize, nas by melo zajimat jenom to co predvadej na hristi.
      DOP
      DOP --- ---
      HATORI: Na druhou stranu nemci meli jasnou ruku ve vapne.

      ASYD: Eto'o mel posledni rok smlouvy, takze moc moznosti tu vedeni Barcy nemelo. I kdyz tech 40 mil. navic i me prijde jako ulet. Na druhou stranu - alespon jsme si na to neupujcili jako zbytek fotbalovyho sveta :)
      SUSMEN
      SUSMEN --- ---
      jo, ten ibra byl proste ustrel, ale pep by si to mel priznat a klidne ho nechat sedet a dat sanc hracum jako bojan, pedro...protoze zlatan nepredvadi nic
      ASYD
      ASYD --- ---
      CYBERKOTLIK: jj...mozna jo, ale ty podminky - jakoze Barca dala Etooa + hafo penez za tohohle zmrdecka
      uvidime jak to bude pokracovat, ale zatim se to rysuje na FLOP jak Brno

      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      vcera sice golu moc nepadlo, ale bavil sem se...to dvojity prehozeni Xaviho a Pedrovo pruniky, lahudka

      ASYD: etoo by stejne sel, navic pokud vim, tak mel vloni taky utlum a po x zapasech bez golu to prorval az v LM
      Ja myslim ze se Zlatan+Henry proberou v pravej cas,az pujde do tuhyho
      ASYD
      ASYD --- ---
      HATORI: jj...to kopnuti bylo pekne priznacne... hned sem si vzpomnel na ten kauf Ibra-Etoo a mohl si hlavu ukroutit
      HATORI
      HATORI --- ---
      SUSMEN: Ibrahimovič je namyšlený kokot! Viděl jsi jak, když už ležel po faulu na zemi, jak si ještě vztekle kopnul do protihráče? První půlka slušný fotbal, ale Stuttgart hrál opravdu mnohem lépe. I když fandím Barceloně, remízu si tentokrát nezasloužila. Vyrovnávací gól, dali katalánci navíc z ofsajdu.
      SUSMEN
      SUSMEN --- ---
      byl oto strasny s tim stuttgartem, ten zlatan se mi proste nelibi fakt vubec, podle me do toho tymu strasne nesedi...a celkove to bylo takovy uplne bez napadu
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      myslim ze je na case zopakovat si epic win lonske sezony, aneb jak Xavi rozebral Madrid:)

      http://www.youtube.com/watch?v=CKMOMQo035M&feature=related
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      no ja mel z toho dojem, ze to zkratka vypustili, nikdo nebehal, jen tak si cutali micem - podle me si rekli ze rozhodnou tak jako tak na nou campu....jako ty hodnoty u suttgartu (skoro 10km nabehanejch za zapas) si myslim byli tak dvoj az trojnasobny vuci hracum Barcy - v 60 minute domaci uz fyzicky odpadli, pac tlacit proti tomu bagu na vsechny hrace je narocny.
      Jinak bych to nevidel tragicky, az bude teplo tak to pujde nahoru
      LAYUP
      LAYUP --- ---
      DOP: Prave, mne prislo ze se snazej hrate ten profesorskej fotbal co se v evrope bezne hraje, pritom ale to oni fakt neumej a neni jim to vubec po chuti, kde byl ten uteocnej fotbal ala Barca?! nikde, misto toho prihravky na pulce bez tahu na branu a nebezpeci pro Stuttgart. hrozny, jeden z nejhorsich zapasu co jsem od nich videl, cekla jsem ze jim Guardiola o prestavce vysvetli ze takhle ne, ale bohuzel moc se nezmenilo. Muzu rict ze jsem nakonec fakt rad ze to skoncilo remizou, Stuttgart byl proste fakt lepsi, mnohem nebezpecnejsi, primocarejsi. Doufam ze tenhle divnej trend nebude porkacovat.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam