• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club

    Koho koupit na hrot nebo levy kridlo?

    44 hlasy od 38 respondentů

      rozbalit záhlaví
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      LAYUP: kecy,vsechno vyhrajem:)
      HATORI
      HATORI --- ---
      LAYUP: Toho Zlatana vystřídali moc pozdě:)
      Nejlepší bylo jak Messi vyrazil Maicounovi přední zuby!

      LAYUP
      LAYUP --- ---
      No ty vole, tak vcera hrozny. Zanetti nedal Messimu vubec nic zadarmo, vlastne mu nedal vubec nic, prisel mi jak maly dite co mu sebrali lizatko, Dani Alves co kopnul to slo do prdele a Xavi nemel komu rozdavat kdyz vsichni stali jak sloupy v poli. Navic Caesar chytal vyborne a Inter do punticku zahral to co si pripravil, takze super ze Puyoles meli prevahu v drzeni mice ale na branu byli uplne bezzubi. Nejdriv zavahani v lize a ted i v LM, ve finale jeste prijdem o vsechno.
      LAYUP
      LAYUP --- ---
      HATORI: Taky jsem na to koukal no)... jako je to fakt vopruz jet 1000 km busem ale tak snad to jednou prezijou primadony no)
      HATORI
      HATORI --- ---
      Vedení Barcelony pěkně zuří, že jejich hráči museli jet autobusem 1000 km. Jsem zvědavý jestli se to večer nějak projeví na hřišti:)
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      tak sem si tak subjektivne shrnul, co prinesla letosni sezona:
      - messi se prestal probijet az do brany a zacal strilet z hranice vapna. vysledky jsou jasne videt, i v krizi tymu dava alepson gol/zapas
      - Xavi jeste vic zlepsil formu, vidle sme ho ztratit jen jeden jedinej mic od podzima, a to ted s madridem
      -Iniesta jakbysmet, dozrava ve velkeho hrace, kteremu nelze sebrat balon
      - sergio roste, letos o dost lepsi smerem dopredu nez vloni
      -Toure a Keita trosku stagnace/utlum i kdyz svou praci odvedou, vloni mi to prislo lepsi
      - Bojan zacina nahrazovat Henryho
      -Jednoznacny a opravneny probiti se Pedra do sestavy (jeho zpracovani pred golem na Relu bylo vystavni)
      Jeffren pozitivni v utoku, jeho okratke ucinkovani v obrane negativi
      - upravy taktiky (alves s maxwellem toceni do zalohy a obrany opacne jeden nez druhy)
      - jaro/leto (teplo) o dost lepsi hra/vysledky nez podzim/zima (vloni mi to prislo vyrovnanejsi)
      -ibra vs etoo: kazdy ma svuj nazor, muj je ten, ze proti slabsim tymum je to jedno, a proti tymum jako je inter a CFC jsme si vyraze polepsili, pac Ibra dokaze udelat s micem neco i ve stoje obklopenej souperema
      - hra na vysledek (spokojeni se s venkovnimi remizami v LM)
      - Valdez jednozacne lepsi nez driv, kdy na srovnavani s Ikerem nikdo ani nemyslel
      - zkvalitneni defenzivy mame ted 7 topkovejch obrancu, kdyz nepocitam chingrinskyho a mlady, vloni to bylo uzsi.
      -zmena taktiky souperu - vsichni se snazi tlacit uz od rozehravky a neechat hrat zalohu, coz prenasi tihu vic na obrance, kteri celkem zvladaj pod tlakem neprichazet o mice. Zapasy jsou tudiz uplne jiny nez vloni, kdy se vetsina souperu snazila hlavne ubranit+breaky
      -ztrata copa del rey: jedine dobre, hrat na tolika frontach celej rok nei dost dobre mozny
      -real diky posilam opravdu zlepsil svou hru, sicevjsme je opet 2x porazili, ale jiz ne s takovym prehledem jako vloni, a ve zbytku ligy dominuji. da se predpokladat ze znova v lete nakoupej, dkyz se jim vratily prachy za ronalda, moc ale nevidim misto, dke bysme mohli posilit my jinak, nez tim, ze se soucasni hraci zlepsuji a mlady nabiraj zkusenosti: riberi i fabregas nam jsou k nicemu, jelikoz xavi+messi (pokud bude hrat pred im pedro)+ 1dm maj misto v zaloze jisty, a pokud diky stabilizovany dvojce henry/bojan na levym hrotu bude iiesta chodit do zalohy jako treti. Na lavku mi prijde takovejchhle hracu skoda.
      Obrana pique puyol je bezkonkurencni, abidal+alves slusna. asi jedinej hrac v soucasny dobe, kdo by moh hru barcy dostat jeste dal by mohl byt aguierro, ale musle by nahradit nekoho v zaloze/utoku, coz neni taky moc pravdepodobny
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      LAYUP: jj,ale kazdej zapas jde ve ctvrtek i na 1
      LAYUP
      LAYUP --- ---
      CYBERKOTLIK: Dobre dobre, asi na tom zapracuju, uz me ty streamovy prenosy nebavi, ale tam to davaj dost casto na Sport 2 ne?
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      LAYUP: staci 1 call:)
      LAYUP
      LAYUP --- ---
      CYBERKOTLIK: Sem linej to resit))
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      LAYUP: dyk je to asi stovka mesicne:))
      LAYUP
      LAYUP --- ---
      CYBERKOTLIK: Bohuzel nemame v baraku UPC takze mam TV od O2 a ty poskytuji Sport 1 jen za priplatek.. shit
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      LAYUP: dneska v 5 to jde na sport1 a v 10 je porazka realu:)
      LAYUP
      LAYUP --- ---
      CYBERKOTLIK: Ja vcera nevidel to me sere! ale Pedrovo lahudka excelentni))
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      vcera nadhernej fotbal, hlavne prvni polocas byl vybornej, i kdyz padl je jede gol...Alvesovy nuzky do brevna excelentni:)
      KUBAN88
      KUBAN88 --- ---
      DOP: nemam ho rad, ale posledni dva roky se docela zvednul... zajimave vzhledem k jeho veku... (imho jeden z nejprecenovanejsich stoperu)

      ale ma luxusni figuru na fotbalistu, takovej JCVD v kopackach... kurva svalnata
      DOP
      DOP --- ---
      Puyol koukam dneska 32 :)
      GROE
      GROE --- ---
      ILL_EEL: mě spíše sklamalo kolik bylo někdy až zbytečných faulů ze strany Realu, hlavně Pedro byl po zápase asi dost pokopanej..
      DOP
      DOP --- ---
      HATORI: Ja jsem taky hned po classicu bezel na ofiko obchod s tim, ze za tuhle sezonu si uz ted zaslouzej, abych jim trosku penez poslal. Akorat teda aktualni nabidka sal nic moc, krome ty detsky v setu s rukavicema a kulichem me zadna nezaujala :\
      HATORI
      HATORI --- ---
      Mladej už má taky dres:)

      LAYUP
      LAYUP --- ---
      ILL_EEL: Byli marny, zkouseli to porad z dalky a hodne mimo ale tak celkove to Barca nemela uplne jednoduchy, mam rad tu atmosferu tohohle zapasu)
      ILL_EEL
      ILL_EEL --- ---
      LAYUP: no nevim, me Real dost zklamal svym vykonem...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam