• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    real dneska zatim uplne bez napadu,a jeste malem dosta gol do satny.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    VIDEO: Nevídané! Iniestovi tleskali v derby fanoušci soupeře i protihráči – Sport.cz
    http://fotbal.sport.cz/clanek/179961-video-nevidane-iniestovi-tleskali-v-derby-fanousci-soupere-i-protihraci.html
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    CYBERKOTLIK: No oni (ještě s tátou :), by tam letěli jenom kvůli tomu, tak se mi nechce úplně riskovat nechat je odletět bez lístků, když neznám místní poměry :-) budu to mít ale případně v záloze, přinejhorším dostanou jenom letenky :-) díky ;-)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    COQUINE: listky se daj kdyztak koupit i normalne na stadione den pred zapasem, krom clasica apod:)
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    COQUINE: tak jen kdyby se sem nějaká další přišla ptát :-), kupovat budu na ofiko webu. Díky za pomoc ;-)
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    ASYD: Díky :-)
    ASYD
    ASYD --- ---
    olol...a sakra...mea culpa..jo to je on
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    ASYD: diky, nemyslel si FRANZIMOORE? :) se omlouvam, jsem tu relativne nova, takze hledam a naslo mi to tohle ID..
    ASYD
    ASYD --- ---
    COQUINE: ID FRANCIMORE by mohlo vedet vice
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    Ahoj, mám na vás prosim dotaz, snad mi tady někdo pomůže :) chci koupit bráchovi lístky na Barcu, našla jsem tyhle stránky, nemáte s nima pls zkušenosti? Filtrovala jsem, ale nic mi to nenašlo.. http://www.servicaixa.com/nav/en/deportes/barcelona/camp_nou_estadi_f.c.barcelona_fcbx/fc_barcelona/index.html

    Díky :)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    GROE
    GROE --- ---
    včera El clasico- epesní jednostranná záležitost. Radost pohledět :)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    messi s villou ale vytvorili paradni dvojku, to je fakt narez koukat jak si tyhle dva na hristi rozumej...
    HATORI
    HATORI --- ---
    Ujfalušiho šlapáček na Messiho..

    HATORI
    HATORI --- ---
    LAYUP: Konečně:)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    sergio b. zacina bejt v tymu jen velmi tezce nahraditelnej...to co hraje on mascha neda ani nahodou, to je uplne jinej typ hrace
    GROE
    GROE --- ---
    KUBAN88: nejde mi o to že má Leo takový jméno, viděl sem spousty zákroků, který se zdály daleko lehčí a trest byl vyšší či obdobnej. osobne sem si myslel že dostane víc, aby si to pro příště uvědomil. (jinak samozřejmě se to stává, ale na takový urovni by bylo dobrý tomu víc předcházet)
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    KUBAN88: souhlas
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    GROE: a kdyby to udelal na noname hrace tak by ti to taky prislo malo?? me to prijde adekvatni...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam