• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    D1RABBIT: 0 strel na branu
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    LAYUP: no tak nekery konkretni hraci to dlej uz x let porad, alves a sergio. ten zbytek pricitam vyhrocenymu zapasu, zkratka na neustaly faulovani a prehnanou tvrdost reagovali takhle. v jinejch zapasech sem to teda nepozoroval
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    Jestli bylo v sezone neco co me fakt stvalo, tak to byl narust neskutecnych simulaci, v poslednich zapasech s Realem to bylo fakt hrozny, a kdyz pominu fakt, ze tyhle utkani jsou hroznej hrot, tak oni to predvadi uz docela pravidelne, hlavne nevim jestli je to uci, ale ze to hned delal i Mascherano? to je vec, ktera mi cely ten fotbal zhnusi.. co se tyce kratkych prihravek na pulce, to beru jako strategii.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    D1RABBIT: na to aby rozsekali arsenal jim to vklidu stacilo
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    CYBERKOTLIK: unicef maj na zadní části dresu pod číslem
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    ASYD: Ta limonada tyrkysova byla silena.. no a ve finale byla jeste ruzovoucka buzi ze
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    cerna je vyborna:) letos lfc v cernym a barca v cernym pekny:)
    ale ten katar se mi tam teda vubec nelibi, doufam ze bude tlak na vymenu prezidenta
    ASYD
    ASYD --- ---
    CYBERKOTLIK: mnohem lepsi nez ta limonada v zelenem
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    ASYD: tj,ale do unicefudava penize dal a cet sem neco, ze jednaj o novym miste na dresu. tak uvidime, kazdopadne tyhle dresy uz byly predstaveny, takze asi zustanou na sezonu tak jak to je
    ASYD
    ASYD --- ---
    Tak barca snad na ferovku zmenila sponzora, ne?
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    ASYD: nevim, prijde mi divny ze tam to unicef neni vubec nikde
    ASYD
    ASYD --- ---
    New Barcelona 2011/12 Shirt Leaked – Slick Design Ruined By Amateurish Sponsor » Who Ate all the Pies
    http://www.whoateallthepies.tv/kits/71853/new-barcelona-201112-shirt-leaked-slick-design-ruined-by-amateurish-sponsor.html
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    HLAVNI_KAT: ostudnym tymem? ty si nejak mimo. mysli si co chces, ja jsem spokojenej
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    D1RABBIT: Vcera to BUM melo prijit po polocase aspon petkrat.. bohuzel.. nic...
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    CYBERKOTLIK: Mozna mistri... Ale remiza s tak ostudnym tymem je fakt jak prohra...
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    HLAVNI_KAT: CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    To co dneska predvedla barca... Fakt TRAPNY.. kopat si mic je tak mezi sebou pul hodiny... ja vim ze jim ta remiza nevadila.. Ale slaby fakt ze jo...
    ASYD
    ASYD --- ---
    Koeman: Guardiola's Barca better than Cruyff's - FourFourTwo
    http://fourfourtwo.com/news/africacupofnations/78999/default.aspx
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam