• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club

    Koho koupit na hrot nebo levy kridlo?

    44 hlasy od 38 respondentů

      rozbalit záhlaví
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      KLONOVAC: spis bude skorovat Suarez
      KLONOVAC
      KLONOVAC --- ---
      Tak co dneska ten Arsenal? Jak to vidíte? Já věřim ve vítězství, Messi dneska konečně prostřelí Péťu...

      VALDEZ
      VALDEZ --- ---
      GOSHEWAN
      GOSHEWAN --- ---
      Dik
      KLONOVAC
      KLONOVAC --- ---
      GOSHEWAN:
      Já na sledování používám AceStream a odkazy pak beru tady: http://www.livefootballol.com/acestream-channel-list.html
      Je to vždycky v super kvalitě.
      GOSHEWAN
      GOSHEWAN --- ---
      Na cem budou dnes davat pohar? Kde to sledovat pres net?
      KLONOVAC
      KLONOVAC --- ---
      TELVIS:
      Letos to urvem všechno :-) Věřím tomu!
      TELVIS
      TELVIS --- ---
      snad bude el triplete:)
      KLONOVAC
      KLONOVAC --- ---
      Je to doma! Skvělá sezóna!
      AZASHAQ
      AZASHAQ --- ---
      Preview zápasu Slavia Praha (ženy) - FC Barcelona (ženy), předzápasové informace
      http://www.eurofotbal.cz/...uefa/liga-mistru-zen/2014-2015/preview/slavia-praha-fc-barcelona-396572/
      GROE
      GROE --- ---
      Timelapse of the Camp Nou during FC Barcelona v Real Madrid - YouTube
      https://www.youtube.com/watch?v=z4_wtqqR44w

      TOOMIX
      TOOMIX --- ---
      GOSHEWAN: www.livetv.ru/en
      GOSHEWAN
      GOSHEWAN --- ---
      Kde bych mohl jednoduse sledovat dnesni zapas LM po netu? Pochopil jsem spravne, ze to dnes v 'normalni' TV davat nebudou?
      COQUINE
      COQUINE --- ---
      CYBERKOTLIK: aha, diky moc :) jsem zvedava, jak se to vyvrbi. sobota by byla lepsi i tak.
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      COQUINE: worldticket neznm, tak envim jak jsou spolehlivy, ja si vzdycky kupoval listky par dni pred zapasem na kase. imho je to tak, ze se ma hrat tohle kolo v nedeli,a barca spesl so zadala o presun na sobotu a ted se resi, jeslti ji to posunou
      COQUINE
      COQUINE --- ---
      CYBERKOTLIK: diky za reakci :) spolehnul by ses na worldticket, i kdyz na ofiko strankach fcb je sobota, nebo nedele? Ja s tim prave zkusenost nemam. V mezidobi se nastesti vyresily letenky, takze uz je mi to v zasade jedno, ale prekvapilo me to, kdyz v utery pote hrajou LM v Amstru.
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      COQUINE: kdyz ti pisou ze to posunuli, tak bych se na to spoleh. presuny na posledni chvili se delaj jen kvuli pocasi apod, tohle by tak melo zustat
      COQUINE
      COQUINE --- ---
      COQUINE: noo, takze v souvislosti s predchozim dotazem bych mela jiny - da se nekde zjistit, z jakeho duvodu byl zapas prelozen? trosku cara pres rozpocet. pocitala jsem s tim, ze kdyz hrajou v utery 26.11. s ajaxem LM, ze neposunou ze soboty 23.11. na nedeli 24.11.

      ted se divam na ofiko stranky barcelony a tam je Spanish League, Sat 23 Nov or Sun 24 Nov 13 (Date and time not confirmed), pricemz z worldticketshop prisel mail, ze se fotbal presouva na nedeli, vsude na netu vidim nedele 24.

      cetla jsem, ze nejpozdeji deset dni predem datum zapasu potvrdi. problem je, ze ted mam letenky na nedeli a nanestesti nejdou posunout a ted nevim, jestli se spolehnout, ze teda byl zapas presunut na nedeli a koupit novy letenky nebo vyckavat.

      nejake rady nemate nekdo prosim? :-)
      COQUINE
      COQUINE --- ---
      RUTHLESS: hotel jsme chteli vybrat na posledni chvili, takze to ted padlo a nejaky objedname. kemp to nebude :-D, asi nejaky standard 3*. a dekuji za odpoved :)
      RUTHLESS
      RUTHLESS --- ---
      COQUINE: jestli mas zaplacenej hote, tak bych rek, ze v pohode. kdyz jit to nahlasis. teda pokud to neni kemp na plazi... to bych se trochu bal. jinak spanele jsou v todle natolik manana, ze je jim to fakt jedno a dorucej to .-)
      COQUINE
      COQUINE --- ---
      ahoj, mam na vas dotaz. koupili jsem listky na barcu pres worldticketshop, nicmene jsem si nevsimla, ze dorucuji pouze na mistni adresu, byt chteli adresu v cr. sami na tech strankach pocitaji s tim, ze lze dat adresu hotelu a upozornit na recepci. mate s tim prosim nekdo zkusenosti? jde mi totiz o to, ze se tam leti vlastne jen kvuli tomu zapasu, tj. prilet v patek, den pred zapasem. no a oni to asi budou dorucovat drive - predpokladam.

      tak jestli s tim nahodou nemate nekdo zkusenosti, abyste me pripadne uklidnili nebo vydesili :-) predem dik.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam