• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    visca celta:)
    ted jeste neco s tou ligou..
    HEERO
    HEERO --- ---
    tyvoe ten rozhodčí je zase dobře mimo...
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    CYBERKOTLIK: a co si budem nalhavat, orachy jsu asi taky nekde jinde .-)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    TELVIS: za Barcu ma sanci s eukazat v CHampions league a prece jen hraje za jeden z top world tymu - to ze neni v zakladu je druha vec, ale staci jedno zraneni a je tam.
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    CYBERKOTLIK: to je jediny co me taky napadlo. Ale nechapu to ze strany Alcacera. Hrat ve Valencii v zakladu a nebo nehrat v barçe vubec?.....
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    TELVIS: obranci oba skvely. Jediny duvod pro tuhle transakci je imho ten, aby Munir hral - kdyby zustal v Barce tak sedi na lavici.
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    CYBERKOTLIK: kazdopadne je to jedna z 'posil" ktery sem moc nepochopil.
    stejne jako Paco Alcacer. Jako vymenit Munira za Alcacera...nejak nechapu. vzdyt si snad ani jeste nekopnul.
    Kdo se poved imho je Umtiti.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    HEERO: to hral, jenze hrali 4-4-2 takze byl na kraji a lital po lajne, tady je ta zaloha jina.
    HEERO
    HEERO --- ---
    CYBERKOTLIK: aha, ja myslel, ze v athleticu hral prave zalohu, tak by mi tam i sedel...
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    HEERO: Arda byl priveden/nasazovan do utoku. Jako zaloha za Iniestu je prave Gomes, ale tens e mu vykonama rovnat nemuze. Podle me bude zaloha gomes-rakitic
    HEERO
    HEERO --- ---
    RUTHLESS: tak ten hraje normalne na prave strane, ted akorat nezacinal, protoze dali prednost gomesovi, ale na levou stranu bych dal ardu turana...
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    HEERO: bude hrat rakitic
    HEERO
    HEERO --- ---
    CYBERKOTLIK: arda, neno ten je taky zranenej?
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    HEERO: to je tak skoro vzdycky. Blby je, ze zrovna bez Iniesty to pujde jen velmi ztuha, adekvatni nahrada za nej neexistuje, jedine ze by Messiho stahli do zalohy.
    HEERO
    HEERO --- ---
    Iniesta 3-4 měsíce, a ten parchant za to nedostal ani žlutou...
    EVULLE
    EVULLE --- ---
    KLONOVAC: Díky za info, nakonec jsme teda koupili listky primo dolu za branu
    KLONOVAC
    KLONOVAC --- ---
    EVULLE: Čau. Já jsem byl minulej rok na konci léta na zápase proti Malaze. Nevim, jestli to bylo kvůli létu a turistům, ale tenkrát bylo na stadionu asi 80 000 lidí. Původně jsme si sedli trochu jinam, než jsme měli, ale jak se stadión začal plnit, tak jsme museli na naše správný místa a všude kolem nás bylo plno. Místa jsme měli v jednom rohu asi tak v půlce. Výhled byl dobrej jeden poločas, druhej už nic moc. Kámoš byl třeba na El Clasicu za bránou a tenkrát dával Messi gól z přímáku do tý branky za kterou seděli a prej to byl nejlepší zážitek jeho života to vidět všechno takhle z blízka :-D
    EVULLE
    EVULLE --- ---
    ahoj mám takovej dotaz, chystáme se na zápas bcn-atletico ..máte někdo zkušenost ohledně výběru vstupenek?
    Před pár lety jsem byla na zápase bcn-sevilla a tam se místa vůbec neřešily, naopak tím, že nebyl plnej dům jsme mohli kam jsme chtěli,..
    Má někdo zkušenost z podobně zajimavýho zápasu, jestli se vyplatí kupovat dražší lístky někam za bránu například dolů, nebo koupit ty laciný uplně nahoru a pak si jít sednout někam níž?Předem díky za info :)
    KLONOVAC
    KLONOVAC --- ---
    Tak zrovna Atletico Madrid neni moc dobrej los, ale co se dá dělat. Hlavně, že Perez nahřál míčky :-D
    KLONOVAC
    KLONOVAC --- ---
    real bysme podle mě se současnou formou a hlavně jejich formou dali jak nic... no, ono se to brzo ukáže v el clasicu

    nevadil by mi teďka nějakej "lehkej soupeř", hlavně nějakej team, s kterym nehrajem tak často
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam