• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    IVUS_KA: achjo, tohle když vidím, chce se mi brečet :) Naivně doufám, že by mohlo jít jen o vizualizaci.
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    IVUS_KA: OMG! Přitom "před" to bylo fajn...
    MIRAKLE
    MIRAKLE --- ---
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Wish You Were Here cover

    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    Cats Posing Like Pin-up Girls: Oh, Internet.
    https://technabob.com/blog/2013/12/04/cats-posing-like-pin-up-girls/
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KULA: Fskutecnosti: ;-)

    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    LODBROG: v ty Libni :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MISHACZEQ: V tý Libni nebo na Slovensku? :)
    AIJA
    AIJA --- ---
    KULA:
    A co pojišťovna? Mohla by mu lehce zavařit...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: tyvle, betonovy destniky....
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    KULA: aaa mrtvola uz prosakuje :D
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: tam jsem jednou byla a rekla jsem si, ze uz tam nepujdu, obsluha se chovala dost povysene jakoby provozovali kdovijak fancy podnik a pritom jen benzinka, ktera ma hezkej interier, pekny regaly vystlany slamou a trochu jinej sortiment nez jiny benzinky. Zajimavej clanek a po precteni si umim predstavit jaky to maji lidi
    BERRY
    BERRY --- ---
    KULA
    KULA --- ---
    CHARIZMATIK: reálně, můžu dělat bububu, z baráku ho nevyhodí a on až nezaplatí druhý nájem a budou ho vyhazovat majitelé, vyleje na revanš kýbl s chcankama. Krom toho, před pár dny na jeho balkóně uvázala ceduli realitka, že byt je na prodej. Že má potřebu lhát a nestavět se k věcem jako chlap, na to může myslet když chodí spát. Já si zase své energie považuju, tak na co házet perly sviním. A jak říkám, už to neudělal, takže nějaký efekt to i tak mělo.
    Jinak je to další debata a komentář která patří do debat a komentářů! :D
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    staroškolsky bych mu nechal přede dveřmi zapálený pytlík sraček. :)
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    KULA: hele jasný. Já tvůj postoj chápu. Ale to jako, on to bude mít na párku a ty budeš investovat svůj čas a energii do oprav jen proto , že prostě si na něm nic nevezmeš???
    KULA
    KULA --- ---
    CHARIZMATIK: a co si vezmeš na ukrajinci co mu dírou leze palec z fusekle? Slyšel jsem jak mu tam už xkrát běžela pračka a vypadá to, že investoval do nový hadice. Piksla bílé barvy specializovaná na tyhle nehody stála dvě čenta, váleček dvacet korun a já mám dneska dobrou náladu.
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    KULA: a necháš to jen tak jo?
    KULA
    KULA --- ---
    Před nějakou dobou jsem zvonil na souseda co mě vytopil drobek v ložnici. Žádný nervy, s úsměvem: "zdravíčko, sousede, neměl jste nějakou nehodu? Svět se neboří ale chtěl bych vědět, jestli jste si to ošéfoval aby se to neopakovalo a co s tím mokrým flekem až zaschne uděláme? - Niet, já neměl žádnou negodu a prásknul s dveřma. Asi to byl soused o patro níž...Tak jsem si to teď fixnul v 30 minutách. I když tomu bude třeba dát ještě trochu péče, první pohled dne bude o něco příjemnější.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam