• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    DIVER: Špatně jsem to napsal. A se sklem tam mělo být :)
    DIVER
    DIVER --- ---
    MAXI_SHIT: původní sklo? to nemůže existovat! leda to bylo schovaný 60 let na půdě :)
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    DIVER: Ano, design Kropáček a Koželka, stříbrná medaile za design na veletrhu v Miláně lp 1946.
    VYHULENY_UFO: no, s těma cenama je to takové dvousečné. Je to poctivý kus nábytku. Tenhle můj stolek byl z roku 1955 (podle štítku), dokážeš si představit, že by něco z dnešní produkce přežilo takovou dobu?
    Pravdou je, že ty ceny jsou teď fakt našponované... a je to dost problém i pro mě, protože lidi neví co by chtěli za nábytek v dezolátu, ale na netu zjistili, že to je "slavný" design, tak to zkouší prodat za raketu.... Sehnat tenhle konkrétní do 2 tis. ve slušném stavu a původním sklem je fakt rarita a detektivní práce na týdny...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DIVER: jo presne, nebyla vetsi zabava, kdyz vykalenej kamos "polozil" na prostredek pivni lahev... nicmene retro leti a lidi za stary kramy davaj nesmyslny castky.
    DIVER
    DIVER --- ---
    MAXI_SHIT: to jsem měl doma. vím, že to je nějaký vytříbený design. bylo to fajn, ta skleněná deska by mohla vyprávět :) ale taky mi asi třikrát praskla.
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    Tak dáme zase nějaký nábytek? :)
    Stav před:

    Stav po:

    Rozebrání, škrábání, broušení, předýhování vnitřku horního kruhu, lepení, moření, uzavření HTO.
    Více fotek z procesu: K&K Stolek (ImgBB)
    SITH
    SITH --- ---
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KAIAFOX: nedík ;))
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    KAIAFOX: fuj, tak D.K. je má fakt nechutný
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    V3S: Většina celebrit má překopaný zuby,z celkem zjevných důvodů... a pak je Daniela Kolářová, no.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    V3S: dobry postreh!
    V3S
    V3S --- ---
    SARAJ: SARAJ: SARAJ: to je nejaka specialni dentalni edice? :)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    CORNELA: To "po" je shopped (hlava je Natalie Portman z loňska, ale tělo je Charlize Theron z 2016 v Cannes), už to tu i párkrát proběhlo.

    Takové dvakrát před a žádné po:

    +
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    V3S
    V3S --- ---
    narazil jsem na nakou galerku pohledu z kladna (60s - 90s), ze kteryho by slo udelat urcite spousta krasnejch prispevku, ale mne se nechce ;)

    za vsechny je myslim vypovidajici tady zimni stadion z roku 1970 / 1974





    Pohlednice z let šedesátých až devadesátých - Kladno minulé
    http://www.kladnominule.cz/pohlednice/pohlednice-60-90
    ULO
    ULO --- ---
    SITH: mnoho palců nahoru
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam