• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDWarhammer 40.000 - Dark Heresy & Rogue Trader
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Pardon, za tapetu, leč dle mého stojí za to.

    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Tak dneska se chystám potrápit hráče. Očekávám nějaké critical damage a spálené fatepointy na přežití. Enginseer, chirurgeon, skitarii a orčí žoldák vs. upgradovaná deamonette a její 3 osobní strážci - heretici.

    Doteď jsme se seznamovali s mechanismy a trochu si osahávali základní reálie. Teď zkusíme trochu toho zouflaství v přímém přenosu.

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    OLAPH: chci, ale nemůžu hrát tak, jak hrajete vy, už jsme o tom mluvili... :(
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    OLAPH: Proč ho nikdo nenabízel mně?
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    KID_MCHUTT: Kide vždyť stejně hrát nechceš. kolikrát jsem ti toho RT nabízel...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    aj klatě, tak to s tím Tragédem fakt už nic nebude...

    jdu hrát DrD, na to lidi seženu...
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    TRAGED: Musím dělat nějaké fluffové ústupky (snad nic zásadního), setting je pro většinu hráčů +- novinka (dalo by se řící, že někteří z nich zaregistrovali jeho existenci... to je tak vše). Ale zas mi to dává určitý prostor, asi mě nikdo nebude opravovat, že "tak to tedy rozhodně nefunguje!"
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: Hod mi prosim do posty visku, zvazim dle dopravni dostupnosti.
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    TRAGED: Jednou týdně od cca půl osmé do půl dvanácté až půl jedné v noci, v jedné malé vísce cca 45 km od Prahy (dva jsme odsud, tři dojíždí z Prahy, bydlí kousek od sebe). Přez léto pak hrajeme napůl cesty u jednoho z těch tří na chatě. Dvakrát do rokam několikadenné výjezd formou miniconu.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: Kdy a kde budete hrat?
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Hlásím, že chybí poslední postava naší herní skupiny a jdeme hrát Dark Heresy 2nd e. Bude to zajímavý přechod, z DnD 3.5e, hlavně pro mě jako GM (zuřivě se snažím dostudovat poslední pravidla), ale je to výzva. Navíc mám ty hry stejně dost kecací s pravidly jako záchytnou sítí, tak to třeba pošlape.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Podle WH40K RPG Dark Heresy 2nd edition se u postavy na při tvorbě rozděluje defaultně 1.000 expů. Kolik je ale "konvertovaná celková hodnota" takové začínající postavy v expech? Neví plz někdo?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    GREATDRAKE: nedostanu se tam, ale budu rad za par fotek :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Kdo by chtěl jít koukat na spoustu figurek - Tento víkend bude v ZŠ Kořenského na Smíchově Golden Throne Team Tournament - asi největší turnaj v 40k co teď lokálně v ČR je (než sem v létě zavítá evropský týmový šampionát).
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Brzo to prijde! :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Zkoušeli jste někdo v Dark Heresy používat ty předgenerovaná dobrodružství?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam