• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDWarhammer 40.000 - Dark Heresy & Rogue Trader
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    VALOR:
    Boys jsou pořád boys :) takže kompatibilní budeš.
    Jen s druhoediční armádou samozřejmě postrádáš hodně cool věcí co vyšlo od té doby. Aktuálně se celkem hrají motoorci (trucky, buginy atd.) kdyžtak spíš asi viz pošta ať to tu nespamujeme.
    VALOR
    VALOR --- ---
    Ahoj je tu někdo kdo hraje aktuální edici Warhammer 40 000? Tak nějak se snažím vrátit ke hraní. Před mnoha lety jsem věnoval W40k spoustu času a financí. Mám velkou orčí armádu ze second edition. Když bych chtěl začít znovu hrát je to kompatibilní? Koukal jsem, že nová pravidla jsou volně ke stažení. Doporučili by jste abych si něco dokoupil?
    CODEHUNTER
    CODEHUNTER --- ---
    CODEHUNTER: stale shanim:) kdyby nekdo nahodou. Klidne koupim celou serii
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    PIETA: Tak hra roku to nebude, ale fajn rubacka na vypnutí v super kulisách určité...já hrál jen Vemintide 2, a na nižších úrovních supr, chápu ze na ty nejvyšší to je asi dost vysilující jak pises
    PIETA
    PIETA --- ---
    To vypadá jako Vermintide s trochu jinou grafikou. Což teda není žádný překvapení, samozřejmě. (:

    Vlastně mě to ani moc neláká. Vermintite jsem hrál oba, oba mě nečekaně rychle omrzely. Boje jsou celkem fajn, ale hodně mi vadí třeba to, že se člověk musí úrovně memorovat nazpaměť, protože jsou sice plné skrytých pokladů, ale za jakékoliv zkoumání hra trestá tím, že posílá další a další nepřátele...

    A prohry mi tam přišly obvykle strašně demoralizující, protože když to člověku nejde, tak to obvykle znamená, že postupuje pomalu a úroveň dlouho trvá, a několikrát skoro prohraje, ale pak to někdo se strašným vypětím zachrání, a nakonec to po půlhodině křečí tým stejně projede a všichni jsou z toho tak utahaní, že vůbec nemají chuť hrát dál.

    Tipuju, že zrovna tohle v Darktide nebude jinak.
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Warhammer 40,000: Darktide - Official Gameplay Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=e-UifdRoC8I&ab_channel=Zerkovich
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    FRIZER: Cain je fajn :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    JELENIPLOUTEF: Přesně. Bez ohledu na dílčí nesmysly to HH tak nějak drží pohromadě.
    JELENIPLOUTEF
    JELENIPLOUTEF --- ---
    FRIZER: Jako některý zvraty jsou v Horus Heresy hodně hloupý, ale nějak to k tomu fluffu patří a krásně to dotváří zbytek univerza.
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    JELENIPLOUTEF: No, dal jsem první dil, false gods a galaxy jako audioknihy a ted posloucham průběžně Flight.Dvojka zatím nejlepší....ale Tanitani i Ravenor jsou za me o třídu vys
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam