• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEWIESokol Pražský C
    RAS04
    RAS04 --- ---
    STEWIE: Už jsme zase první :)
    STEWIE
    STEWIE --- ---
    -----==AKTUALIZACE NÁSTĚNKY==----
    STEWIE
    STEWIE --- ---
    VELDA: Gratulace
    VELDA
    VELDA --- ---
    vyhrali jsme 71:60
    STEWIE
    STEWIE --- ---
    RAS04: Drzim palce
    RAS04
    RAS04 --- ---
    STEWIE: Vole, to byl tak hnusnej basket. Si sam musis pamatovat, ze tam u nich v ty kralikarne to byl vzdycky hnus!
    Jinak dobre, ze ses chytnul a budes ve forme, az se vratis :-D Cekame te na play off jako hvezdu. Dneska doma Meteor, s tema jsme to loni meli 1:1 a letos jsou asi slabsi, tak je snad dame.
    STEWIE
    STEWIE --- ---
    Tady se teď hraje summer league (je to taková čunča v tělocvičně hraje se 2x20min a střídá se hokejově). Včera mě kontaktoval jeden kapitán týmu (k tomu sem se dostal přes mýho učitele anželku) ptal se co hraju, jak dlouho a takový. Pak napsal ať přídu v pondělí na zápas. Teď sem se vrátil do týmu mě přijali a hned sem hrál jak rovnocený člen. Hráli sme proti asijskejm trpaslíkům, ale jeden měl ruku že co zved to dal a okudkoliv. Tak sem mu ukázal co je to bát se o koule a bylo :)))
    Za 14 dní je další zápas tak zase du :D
    Docela mi to šlo. Falešná forma řekl bych..
    STEWIE
    STEWIE --- ---
    VELDA: Lamy :)
    VELDA
    VELDA --- ---
    prohrali jsme 54:49!Basket ke koukaní to nebyl.
    STEWIE
    STEWIE --- ---
    RAS04: ou yeah Gut luck.. :)
    RAS04
    RAS04 --- ---
    Zabalte si formu a večer jim dáme!

    Zámek king of da bound :-D
    STEWIE
    STEWIE --- ---
    Tak dneska sem byl v centru na hřišti a hned sem si tam udělal jméno :D
    Zítra tam du taky a v pondělí už to nebude hřiště krále a Kačera ale Zámkovo playground :D

    LAC15: Scooby je Kawaz :)

    A ten sloh to víš no. I když mi to dost dělá dost problém psát Občas tu na mě někdo mluví a já odpovídám česky když se při tom psaní zaseknu a přemýšlím jak se co řekne česky :D
    LAC15
    LAC15 --- ---
    no borci, ja regulerne hodil v praci celo na dve hodiny....kdo je ten vtipalek scooby??? :-)
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    taky sem zaspal :)

    a vasovi rano asi nic moc, podle toho jak odchazel z ocka.
    RAS04
    RAS04 --- ---
    SCOOBY: Jak bylo Vášovi mi je jedno, ale já to ráno nějak nezvládal :( Posraný pálivý kuřata mě pěkně prohnaly ráno a nějak jsem přišel do rachoty až v 10.
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    LAC15: ti vyfouk 15ku? no to je mu pododbný, ale už se ho bát nemusíš, očividně přešel na starší co už maj kšunty, by se nemusel snažit :O)
    btw. by mě zajímalo, jak dneska bylo malýmu washovi :-p
    LAC15
    LAC15 --- ---
    samozrejme, ze je to Laco, akorat mi ten gay Omca vyfouk tu patnactku :-) hele Zamku, tvuj vytribeny sloh me pekne prekvapil, z tebe neco bude ty kluku!
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    tak to sem to teda vymňouk,
    sorry za dezinformaci, Zámek má jako vždy pravdu :)
    VELDA
    VELDA --- ---
    jo je to Laco!
    STEWIE
    STEWIE --- ---
    Z toho vyplývá že jak znám laca tak i vím jak to myslel s těma třema výhrama :)

    Problém vyřešen můžu jít v klidu spát už píšu nosem :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam