• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SERGEIAmerický Fotbal a vše o něm!
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    Just fyi - NFL Game Pass od nové sezony nabízí jedno "předplatné" za 0 EUR s omezeným obsahem. Minimálně je to dobrá cesta vyzkoušet, co všechno jim funguje a co ne (po tom propadáku minulou sezonu)

    NFL - Game Pass
    https://www.nflgamepass.com/en/subscribe/plans
    P19
    P19 --- ---
    TEZZ_CZ: Wow!
    TEZZ_CZ
    TEZZ_CZ --- ---
    Caues nyxaci, ackoliv se moc neumim “chlubit” tak tohle s vama rada nasdilim. 30.8. jsme meli moznost byt na preseason u Ravens... co vam budu povidat :-) Bylo to ohromny...









    ITZIKELIA
    ITZIKELIA --- ---
    zatim docela bída teda
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    regnul jsem se, doufam ze na ten draft v nedeli nezapomenu :)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    TUSIL: jo a nazvy teamu idealne id na nyxu
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    TUSIL: a nebo to muzem udelat rovnou takhle
    Join Here: http://fantasy.nfl.com/registration/privateleaguejoin?leagueId=6790334
    League ID: 6790334
    League Password: murica

    vtipny je, ze jsem tam mel nyx ligu zalozenou uz 2015, ale prihlasili se 4 lidi :)
    TUSIL
    TUSIL --- ---

    Hrali byste NYX fantasy ligu?

    6 hlasy od 6 respondentů

      ITZIKELIA
      ITZIKELIA --- ---
      zvládneme dát dohromady fantasy ligu? ideálně na nfl.com
      SUMAC
      SUMAC --- ---
      BOD1E: jo Foles hral dobre, ale pred nim novacek Wentz. sila Eagles byla celej rok v offensive line, ktera je nejlepsi v lize. QB pak ma cas a pokud chtej Eagles run, OL je dost dobra v blokovani pro RB.
      LEFTY
      LEFTY --- ---
      Kdyby nekdo postnul spolehlivej link na celej zaznam jako loni, byl by the real mvp :)
      BOD1E
      BOD1E --- ---
      No a pak je tu Nick Foles. Před pár lety by mu člověk nejradši hodil pětikorunu když ho viděl a dnes MVP SB. Díval jsem se dnes na tiskovku s Folesem a ten člověk to má v hlavě neuvěřitelně srovnaný. Zajímalo by mě co na to všecko říká Carson Wentz :)
      DUDEL
      DUDEL --- ---
      SUMAC: no presne tu prvu polku som iba videl :))
      potom som zaspal... no musim si to vecer dopozerat
      JELENIPLOUTEF
      JELENIPLOUTEF --- ---
      Ty ilumináti co poslední roky režírujou SB jsou prostě dobrý. :)
      SUMAC
      SUMAC --- ---
      Tohle byla nejlepší první půlka SB za posledních 20 let co to sleduju. A to neříkám jako Hard core eagles fan. Ten závěr od Pedersena. Neskutečný.
      LEFTY
      LEFTY --- ---
      Kde v Praze sledovat sb?
      BOD1E
      BOD1E --- ---
      STAM: Náhodou víme. 10s před koncem podcenil bránící hráč saints jednoduchou situaci a díky tomu museli ty prašivý vikingy vypráskat z play off až minulý víkend Eagles (který já osobně tipuju na zisk SB)
      STAM
      STAM --- ---
      Ak náhodou neviete ako dopadol zápas Vikings vs Saints tak doporučujem pozrieť niekde zo záznamu, alebo aspoň highlighty
      http://www.youtube.com/watch?v=4KXEtSipyMY
      BOD1E
      BOD1E --- ---
      Taky vám tak blbne NFL Game Pass? Ještě jeden takovej víkend a odhlašuju to.

      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam