• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SERGEIAmerický Fotbal a vše o něm!
    MAUGLI
    MAUGLI --- ---
    BOD1E: Tak já to mám naopak tak, ze ten česky komentář mě hrozné baví. Líbí se mi, jak tím evidentně zijou a jak mají zápal. Original komentář mě tolik neba.
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    STAM: Na komentování přenosů z NFL se bude podílet zkušený tým komentátorů, které mohou diváci znát z předchozích sezón NFL, kdy tyto zápasy vysílaly televize Sport1 a Sport2. Vedoucím komentátorem bude Jindřich Rajchl, který má s americkým fotbalem více než dvacetileté zkušenosti.

    Zrovna zkušený tým komentátorů mě před lety přinutil zakoupit NFL Game Pass. Jeden z nich neustále do mikrofonu strašně funěl, jiný zas zápas co zápas opakoval stále stejné fráze. A po přestupu Peytona Manninga do Denveru víkend co víkend vysílali zápasy Broncos. Když proti tomu diváci protestovali, tak říkali - no ale važte si toho že můžete sledovat takhle sehraný tým (jak dopadl v SB všichni víme).
    STAM
    STAM --- ---
    Americká NFL se stěhuje na Premier Sport – TV kompas
    https://www.tvkompas.cz/americka-nfl-se-stehuje-na-premier-sport/

    v programu premier sport to zatim nevidim
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    já jsem na to dost zvědavej. jak jim to tam půjde. A myslím si že Brady tam má zbraní až až. Pokud bude držet o lajna aspoň nějak a i obrana, tak by to v tampě nemuselo být špatný
    JELENIPLOUTEF
    JELENIPLOUTEF --- ---
    BOD1E: tak nějaký olajnu brali v draftu co vím, to si zas Brady nadiktoval. :)
    A olajn Patriots nebyla nikdy uplně v topu.
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    JELENIPLOUTEF: Já vim, doklusal na místo, jednou rukou odstrčil bránicí hráče a chytil šišku. No ale to měli v NE kvalitní o-lajnu která podržela Bradyho dokud se Gronk nedostavil na místo určení. To může být v novém působišti problém :)
    JELENIPLOUTEF
    JELENIPLOUTEF --- ---
    BOD1E: dle mě on nikdy nezískal separaci rychlostí, všechny catche probíhali někde dva metry ve vzduchu uplně nesmyslně. :D
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    JELENIPLOUTEF: Jenže co si budeme povídat, Gronk už není nejrychlejší
    JELENIPLOUTEF
    JELENIPLOUTEF --- ---
    BOD1E: za mě spojení Brady = Gronk fungovalo a fungovat bude, jediný co, tak záleží jak Gronk zchudnul a co jeho skleněný zdraví, jinak nevidím důvod.
    Když nebude na koho tak schazovat balóny na dvoumetrovýho TE pořád půjde.
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    SERGEI: Radši ne, abysme pak nebyli zklamaní :)
    Vzpomeň třeba na návrat Marshawna Lynche, jak byl matnej.
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    Tak co říkáte na návrat Gronka? A těšíte se na draft?
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    BOD1E: jj, tiez sa mi to lubilo.
    ovela lepsie jak minuly rok :))
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    LEFTY: SB byl letos parádní. Určitě zhlidni
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    LEFTY: Neboj. Pošleme sem výsledek. Nemas zac.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    čau, můžu mít prosbu? cci se podívat na SB v pondělí večer, tak se budu vyhýbat sociálním sítím a tak. Mohl bych někoho z přítomných poprosit, aby mi v pondělí napsali
    a) jestli stojí za to se dívat - ano/ne (ta loňksá nuda byla hrozná)
    b) link na full záznam?
    Moc díky.
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    LEFTY: Jj, spousta paradnich akcí. Žádný 3 a ven pořád dokola.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    nevím jak vám, ale mně se včerejší Czech bowl hodně líbil. Napínavý, bez velkých chyb, krásný dlouhý passy i runy, chytrá hra. Přál jsem to víc Steelers, ale jako divák jsem nadšenej.
    Na TV přenosu mě mrzelo akorát to, že není slyšet ten zvuk na scimmage, když do sebe ty dvě lajny narazí po snapu.
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    BOD1E: je to škoda ale se zdravím mel potíží dost... tak asi věděl proč to skončit
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    Gronkosaurus to zabalil. Nutno dodat že minulou sezónu už nebyl nejrychlejší.

    SERGEI
    SERGEI --- ---
    BOD1E: jeste má místo na další :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam