• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JEHNEKlub Bílá Vrána- dneska nám končí kalení
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    nemáte někdo nějakej program aspoň na tejden dopředu, pls?
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    Ahoj, ještě se zeptám tady: nevíte pls někdo, kolikátá nebo od kolika zhruba bude dneska hrát Akce Praha nebo kde bych to moh zjistit?
    HALELUJA
    HALELUJA --- ---
    HAGGISH
    HAGGISH --- ---
    LOSTINSPACE: je to androš :)
    budeme muset ten program asi sledovat sami a převést jedna paní povídala do internetové podoby:

    v půlce prosince, tedy 14. by tam měl být temnoplodec, kočkolit a rogův band, kteréhož jsem zapomněla jméno:)
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    Ja vubec netusim, nekde jsem to nasel a henk to tady asi nesleduje
    HAGGISH
    HAGGISH --- ---
    LOSTINSPACE: vypada to! kde sehnat program?
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    Znovu otevreno ???????????????????????????
    TIGRIS
    TIGRIS --- ---
    máte prosim nekdo kontakt na majitele objektu?
    JEHNE
    JEHNE --- ---
    Bar si vetsinou zarizuje majitel sam, samozdrejme si muzete vybrat, co by ste radi pili. Problem je s hlasitou hudbou az do ranich hodin, jelikoz to byl nejvetsi problem, coz se vrany tykalo, akce do ranich hodin samozdrejme mozna je, ale bohuzel bez hlasite hudebni produkce vseobecne, nemuzu s jistotou rici, ze majitel povoli akce typu tekkno a podobne, samozdrejme v tomto pripade zalezi na domluve a na vasi benevolenci co se hlasitosti tyce. Uklid si obstarava prevazne majitel sam, cena se pohybuje od tisice nahoru, zalezi jak budete pit, pokud by se jednalo a vetsi koncert se znacnou navstevnosti je mozne, ale nemohu slibit i za darmo.(v tomto pripade zalezi na trzbe) A co se aparatury tyce, zadna tam neni, samozdrejme majitel muze opatrit, ale za dalsi penize. Pokud chcete dobre podminky, mohu vam s majitelem vyresit to nejlepsi co bude mozne, ale nejdrive po sedmem listopadu, jelikoz jsem momentalne v Cine, ale mohu se samozdrejmne pokusit majitele zkontaktovat i odsud. Bohuzel nemohu nic slibit do te doby dokud si s nim nepromluvim osobne.
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    hm, že bych zase letos uspořádal oslavu narozenin ve vráně? jak je to s barem, alkáčem, úklidem a nájmem?
    JEHNE
    JEHNE --- ---
    vrana je stale v provozu, ale bohuzel uz to nefunguje jako hospada, neni otevrena na kazdodenni pokourenicko a pivecko, musite se domluvit s majitelem dopredu, pokud si ve vrane chcete udelat mejdanek. bohuzel uz to nejni jako driv, klub zmenil majitele a ten sam o sobe zadne akce neporada, coz znamena, ze vrana nema zadny staly program, coz vlastne ani nikdy nemela. :)) Bohuzel zadne pravidelne konzerty!
    Pokud si budete chtit vranu zarezervovat, staci jen dat vedet a ja vam dam kontakt na majitele.
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    hele v sobotu jsem se náhodou připletl na krutou punkovou jízdu na vráně... bylo to skvělý! sedmnáctiletý punkáči to tam rozjížděli jako já, když mi bylo sedmnáct

    jak to teda s tou vránou je?
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    nska MALA BILA VRANA v Bunkru.. :P
    http://www.bunkr-club.net/program.html
    JEHNE
    JEHNE --- ---
    korrekce, Olinova oslava narozenin se kona 20.2.
    JEHNE
    JEHNE --- ---
    Tak pro vsechny co to zajima, dneska slavi Olin v Bili Vrane svoje 34 narozeniny.
    Tak vsichni kdo mate zajem se stavte podivat.
    PAJDA
    PAJDA --- ---
    To jako že pokračujem? :)
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    hehe, toto nove, optimisticke info, bylo prej mezi sareckejma takove jejich male soukrome tajemstvi..

    teda jestli mame oba dva na mysli totez info..? :]
    JEHNE
    JEHNE --- ---
    SKIBADEE23: Ja kdyz uz o tom vim tak taky, tak jestli se ti postesti, tak hod echo!!
    SKIBADEE23
    SKIBADEE23 --- ---
    "Plani di giardini ideali", v překladu něco jako "plány na ideální zahradu" ..je to od nějakýho absolventa FAMU a objevujou se tam lidi kolem Plastic People, dosti alternativní, mě se to fakt moc líbilo.. Do kin(jestli vůbec) půjde teprv někdy na podzim. Já jen, jestli někdo neví o tom natáčení a o těch lidech, rád bych to totiž sehnal. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam