• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    SITKO: :)) jee ty si ted apozitivni clovek:)) ja dyz koukam z okna tak si rikam ,ze je tam kua hnusne a doufam ze na cary nebude prset:))
    SITKO
    SITKO --- ---
    KOCKKA: =o) no jasný, tak pak doraž. Na rychtě si asi valc nezatančíš...i když =o))

    Já teď když koukám z okna jak je venku krásně, tak už se nemůžu dočkat Culture festu =o( Doufám, že tehle rok výjde počasí...
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    SITKO: Taky sem tam asi dlouho nebyla.No ja mam ten samej den ples z prace v Oku,tze taky pridu dyl ale teda nevim no dyz budu vedet ze sou vsici takovej kousek ode me,a hraje tam hudbicka tak me tam asi nakejma valcikama dlouho neudrzej:)
    SITKO
    SITKO --- ---
    KOCKKA: Taky jsem to chtěl zatáhnout už dřív, ale oni že furt ještě né a né...Jo...na rychtě se rozhodně chci zastavit, ale nejspíš se tam objevím až kolem půlnoci =oP Ale teším se. Na rychtě jsem teď docela dlouho nebyl...
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    SITKO: Jo navalili se tam lidi jo? No tak to me nak neboli ze sem odesla driv:)
    Co v patek na Rychtu prides mrknout?
    SITKO
    SITKO --- ---
    KEJLA: To by mě taky zajímalo. Akorát si vzpomínám, že jsem tě potkal dole před barem a víc už nic =o))
    SITKO
    SITKO --- ---
    KOCKKA: Hehe...no Učko dopadlo docela zajímavě. Nějak kolem druhé se tam navalilo mrtě lidí a hrálo se asi do půl 5, ale teda bylo to fakt už jen for fun =o) Každopádně všeobecná spokojenost. Žádný problém se nevyskytl, takže cajk
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    KEJLA: a jak ty si do pad po patecnim U?.:)
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    SITKO: No a tak jak to dopadlo v to U ,sem odesla brzo v 1hod. Povidej prehanej:)
    SITKO
    SITKO --- ---
    =o) tak jsme tu tři, tak něco rozjedeme,ne ?
    SITKO
    SITKO --- ---
    Pojďte si povídat... :o)
    SITKO
    SITKO --- ---
    Tak posílám odkaz =o)

    Páteční axička v Učku
    SITKO
    SITKO --- ---
    RAMJAH: =o) to je fakt. Fotek je docela požehnaně. Musím je zavést ke kámošovi a uploadneme to na stránky
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    SITKO: czs co nějaky fota za pátku?? se ti tam foťák nezastavil ne:)
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    taky dorazim:)
    SITKO
    SITKO --- ---
    KEJLA: Tak to budu doufat, že zítra budeš hooodně odolnej =o)) Zakalíme =oP
    KEJLA
    KEJLA --- ---
    SITKO: tak to mozna dorazim jestli me plzne u himru nedorazej drive
    SITKO
    SITKO --- ---
    Tak zítra U ! Já se tam vyskytnu tak kolem 7 hodiny, tak doražte =oP
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    RAMJAH: néé =) to je jedno, detail
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    mužu klidně předělat, no problem:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam