• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **

    // \\





    Axe :



    rozbalit záhlaví
    SITKO
    SITKO --- ---
    RAMJAH: No holt se nám moc nesešli data =o(
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    SITKO: freečko VS. freečko? mnoooo nevim:)
    SITKO
    SITKO --- ---
    RAMJAH: =o) né asi. Ale teda bohužel v tom datumu máme frééčko, takže tady to asi moc úspěch nesklidí =o))
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    one love spam:)



    SITKO
    SITKO --- ---
    KODOS: Heleť jak to máš v pátek ? s kým jedeš ńa akcičku ? =o)
    SITKO
    SITKO --- ---
    KOCKKA: Však se jedná o zcela jiné plachty.=o) Ty o kterých jsem mluvil, že mám nafocené, leží u kámoše na bytě(property of acid comix). S těma plachtama kluků to nemá nic společného...
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    no ja myslim ze ty plachty sou vesmirnejch
    ?
    SITKO
    SITKO --- ---
    KODOS: ;o) Nastav si nějakého avatárka. Link ti sem hodím až večer. Teď v práci to bohužel nejsem schopnej pořešit =o)
    KODOS
    KODOS --- ---
    to si pis....hod mi sem odkaz at se na ne mrknu
    SITKO
    SITKO --- ---
    KODOS: No tak elspaso si rozhodně pořeš kamaráde =o) Plachty mám nafocený ve vysokém rozlišení, takže je můžu alespoň hodit na net jakožto by Kodos ;o)
    KODOS
    KODOS --- ---
    dobry den všem...takkonečně taky patřím mezi nyx people...cože to už někde vyseli moje plachty???ja je chci taky vidět v akci....a hlawne vubec netušim jak to bude v ten pátek..mam totiž odpolední...zkusim udělat v práci nějaký elpaso ale bohužel nic neslibuji....
    TMS
    TMS --- ---
    to me mrzi ze sem to vcera nevidel na rychte:( nemate aspon fotku? tk doufam ze plachty este budou na nakym ctvrtku.)
    SITKO
    SITKO --- ---
    Přesně tak to na mně taky působylo. Atmosféra byla diky plachtám a uvéčkám taková příjemně mystická =o). Reggae bych si taky k poslechu představoval asi nejvíc, ale bohužel náš repertoar je v tomhle směru dosti omezený, ale snad né na dlouho =o)
    Každopádně díkes všem zůčastněným za pomoc =o)
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    no tak pekny vcera to bylo(kdyz teda opomenu to ze moje mysl prahla po reggae)Obzvlast chvalim vesmirny kluky za ty plachty a vubec ucast! To hazelo supr atmosferu, sme sí jenu chvili, kdyz hral Michal, s Mafem rikali bejt to venku na otevrenym prostoru,zapalit naky pochodne k tomu tak letiiime:))
    SITKO
    SITKO --- ---
    KOCKKA: No myslím, že by se tam určo někdo našel =o) Tak doraž a někdo z hodných známých se určo nabídne =o)
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    Hola hola a nebude tam nekdo ,z mejch dobrejch hodnejch :) znamejch kdo by mi pohlidal Pana Mafu na hodku ,chci jit do bazenu a nechce se mi ho nechavat doma.Ale uz tak od pul7 do 8.)
    SITKO
    SITKO --- ---
    Hola hola. Dneska posezení na rychtě. Takže pokud se někdo bude na podvečer nudit, tak se tam potkáme =o)
    IZINKA
    IZINKA --- ---
    SITKO: pěkné fotečky:) paráda...kdybys věděl ještě o někom krom Ziona kdo fotil, tak ho o fotky stáhni a nahod:) přecejen, chtěla bych mít co nejvíc "vzpomínek" na svuj last koncert
    SITKO
    SITKO --- ---
    tak fotky z Učka jsou na světě =o)
    klikejte =o)
    SITKO
    SITKO --- ---
    RAMJAH: Fotky se ti moc povedly. Dnes snad budu taky mít čas je projet a pár jich vybrat a dát na net =o)
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    něco málo fotek z final párty kapelky V rekonstrukci najdete tady

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam