• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    tak to sme radi ze se akce libila ty co byly nahore bylo naprosto neplanovane a v mem pripade i celkem nevhodne.Jako vetsina lidi byla v cajku ale opet se naslo par hovadek ale jak je receno ,,nenadelas nic
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    IKOGNITO: nechte ji, tak nechte ji, tu nevidomou dívku!
    IKOGNITO
    IKOGNITO --- ---
    Znáte někdo ty tři tanečnice, co tam byli v sobotu večer?:)
    TMS
    TMS --- ---
    sakra to me vubec nenapadlo, ze mohla bejt prazna.)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    beztak ji vykalil a zapomnel na to :D hehe
    NOELL23
    NOELL23 --- ---
    taky zvedam palec..pekna axe ,dobrej prostor......jo tyme jsem rano uklizel,ta flasha tam stale byla,tak to musel pak jit jeste asi nekdo douklizet:DD (no škoda no),:(
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    jj axe fajne jen skoda ze sme to nestihli v patek neb to ste byli asi energictejsi :P :)
    jinak cajk az na ten dretekzbytekneprestavajicibumpraskpraskajiciteken nahore,ale co? dole sem je neslysela a pak uz to tolik nesolili?
    dobre sem si pokalila,zatancila a kol 4 sla spat vice mene z nudy neb me nak nenadchlo trolertekno :) ,ale proti gustu.. bo spis "neudelas nic ,vid" :DDD
    JIRIKK
    JIRIKK --- ---
    helejte mam u vás u někoho v autě CD eětě z polska a dvě vaše zase u sebe. u koho to mam ať si to mužem vzájemně vrátit?
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    PIKKMA: vid? "amater" :DDD
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    kdyz nechas na kalbe valet samotnyho ruma.. :D
    TMS
    TMS --- ---
    joo akce byla pekna - az na ten rum co sem mel polozenej u kary celou noc az do rana tam byl a pak nekdo uklizel odpadky a nejspis si ho vzal s sebou:(
    KODOS
    KODOS --- ---
    JJ ona je to urodna plaz...
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    chvalim party, dobra party teda, dobry misto, dobra pláž, dobry brambory
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    Haj lidi... tak konecne taky s vama muzu "komunikovat" tady na nyxu :o) ze to ale trvalo, ono kdyz sitko rozdava spatny mailovy adresy tak je spatenka.... ^^
    SITKO
    SITKO --- ---
    KOCKKA: =o) mno doubkovi by hlavně mohly mít nějaké fotony i z cesty tam, to já jsem vůbec nefotil =o/ Jinak videjko mám...asi tak 20 min. tak z toho sestříhám takovou upoutávku, ale na tu si musíte chvilku vydržet, jedu dnes zewlit na chatu =o)

    MORPH23: děkuji =o)
    MORPH23
    MORPH23 --- ---
    SITKO: pene to vypada ;)
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    no dobry.) sem zvedava na doubkovi co vykulej za fota
    A videjko taky naky bude?
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    potřeál bych konekšn na simbu...nemáte někdo mail nebo icq..prosím..?
    SITKO
    SITKO --- ---
    RAGAMUFF: On o tom ví, nějak si ho v týdnu předáme, každopádně díky za info =o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam