• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **

    // \\





    Axe :



    rozbalit záhlaví
    KODOS
    KODOS --- ---
    SAA_GLOWREN79: Hej tak to ti verim Lado....i kdyz tebe prehlidnout neni tak tezky a jeste po takove jaktyrikas zmene....
    SAA_GLOWREN79
    SAA_GLOWREN79 --- ---
    KODOS: twe to uz si me dlouho nevidel, ted uz jsem jinej, vcera odpoledne sem u tetreva identifikoval pricinu sveho alkoholismu a zacal jsem se menit, menit...a u tetreva jsem se menil az do dneska....a reknu ti, ted uz bys me nepoznal,))
    SITKO
    SITKO --- ---
    SAA_GLOWREN79: Čoveče takže máš zlomenou ruku a chybí ti dva prsty ? Ty jsi měl krušnej měsíc =o)
    SITKO
    SITKO --- ---
    ELESDY: Pffff....tak to se ti ani nedivím. Všichni zapálený fanoušci fotbalu jsou dost japatý...jakmile to teda promítají agresivitou na ostatních.
    SAA_GLOWREN79
    SAA_GLOWREN79 --- ---
    ELESDY: to neee...,)) ale s tou zlomenou rukou, vyholenou hlavou...a hlavne s tou wodkou, ...i jo nekdy cece
    KODOS
    KODOS --- ---
    SAA_GLOWREN79: Hej nikdo mu neverte ani slovo...vzdyt je to takovej lejbooj....:D
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    neeeee asi!!!
    KODOS
    KODOS --- ---
    To je jasny....:D
    SAA_GLOWREN79
    SAA_GLOWREN79 --- ---
    banik pYco sem tu ,)) rokenroll neni prdel, to je doufam kazdymu jasny
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    JENDAVB: Mno jako jo a este k tomu mi chutnalo ale kdyz sem za 1 hodiny po 3 videl rozmazane tak sem zabrzdil a pil radsi pomalu
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    TETRIS23: votom jako zadna to je zradny maximalne
    SITKO
    SITKO --- ---
    KODOS: Btw. ještě jedna věc...Lumix mi hodil info, že by nám zasponzoroval tisk určitého počtu hadrů...Trička, Mikiny... takže by jsi mohl popřemýšlet (času na to snad máš dost =oP ) a zkusit teda udělat nějaký hezký motiv...pokud možno i víc variant....stačí náčrt, pak si s tím pohraju v PSP.
    SITKO
    SITKO --- ---
    TETRIS23: Páč ELESDY je totiž frajerka, víš :)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Zadna vlkava ale cachovice.a koukam te ELESDY je peken husta co?
    SITKO
    SITKO --- ---
    Tak a teď z jiného soudku...

    KODOS:
    Toho 5tého (původně Birthday party na Termitu) je tu teda možnost si zahrát u tebe na Vlkavě,jo ?(no TEK, jen zlomeniny a vylomeniny:)

    Btw. Díky za uznání :))

    SITKO
    SITKO --- ---
    ELESDY: Hele taky jsem ti to tam už napsal =o))

    Přesně tvůj poznatek zasírání OT =oP
    SITKO
    SITKO --- ---
    ELESDY: Hehe, tak to zkusíš a uvidíš ! Ještě je ani nemám obutý a hned bych je měl děravý, to ti pěkně děkuju !
    SITKO
    SITKO --- ---
    ELESDY: Na nástěnce máme fotečky z akcí, tak nerejpej a scrolluj jak o život =oP
    SITKO
    SITKO --- ---
    ELESDY: Hele tyjo tak holt toho teď máme hodně, no =o))

    Nicméně trošku zkomprimovat místo by asi šlo,no...
    KODOS
    KODOS --- ---
    Hele predpokladam ze ten letak do Sensi delal Petan...chvalim...docela podarene dilko!
    SITKO
    SITKO --- ---
    TETRIS23: Taky že jsem se z toho na dva dny zapomněl v okolí Liberce =o))

    Joooo a thx a lot =oP
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam