• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    SITKO
    SITKO --- ---
    Poznámka : Trošku mě to připomíná Tetrisáka svaleného v sedačce po vydatné Číně a gramovém brčku...
    SITKO
    SITKO --- ---
    KODOS: Hele taky na to koukám...měsíc mrtvo a nejednou tu máme takový podmořský příběh =o))

    Je vidět kdo se pořád fláká v práci u Nyxu, že ELESDY a TETRISÁKU
    =oP

    TETRIS23: Koukal jsi na nový Pad Kontroler od Korgu ?
    Asi si ho pořídím teď ssebou do zámoří, ať tam můžu na pláži ve stínu palm skládat beaty =o))


    IZINKA: Šmarjá to je ON !!!
    IZINKA
    IZINKA --- ---

    já myslim že si sou docela i podobný.))
    KODOS
    KODOS --- ---
    Tak koukam nejdriv sme si stezovali ze se tady nic nedeje a ted sme dospeli k tomu ze tetris je tehotnej lachtan...taky dobry..:D:D
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ELESDY: Hele neco mezi velrybou a lachtanem zalezi na tom v jakym je zrovna stavu:)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ELESDY: takovej vorvan to nei jen tak vetsinou nejlepsi je kdyz prijedu z dobry akce tak pekne kolem poledne to ten vorvan zkace z vany a i do vany :-)tak az nekam pojedu tak dam vedet pak to bude uz jen kamera klapka a jedem:)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ELESDY: takova vobloz:)to nebudu mit ani na chleba:) nebo na ten mozna jo ale nic k tomu.tak aspon 70 ku 30:)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ELESDY: Zadna medializace:)Jen za tezkej cash.Kdyz komerce tak poradna
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Vic takovejch tak tomuzem vsichni zabalit nebo taky ubalit:)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ELESDY: A meee výjimecnosti kdyz to neberem z gramatickeho hlediska bych raddsi moc nemluvil.Diky bohu sem snad chodici original:)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    SITKO: Ja ti dam co se bude dit pak.Pak bude to sami cobylo takze akce.A jakoze poradny i kdybych si mel ty bedny odnest na zadech. nekam!!!A manazerskej tymna vorvani cislo beru ale potrebuju poradnou vanu:)) ikdyz po vanocich mi celkemdobra narostla:)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ELESDY: Jinak stim opovrhovanim a povbuzovanim se samozrejme omlouvam:)a brko pod minutu v klokance pod minutu nohama to je nakej kousek.vam preju videt:)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Mno tak na cislo vorvan ve vane mam autorsky prava a znaj ho jen ti kteri me obcas navstivi a co se tyce manazera tak kdyz by byla dobra propaganda tak by se dali vyrejzovat slusny love.
    JIRIKK
    JIRIKK --- ---
    hm super. já odlétám 2.2. do práce :/
    no by sme to vorvaní číslo mohli promítat jako projekci. třeba by se líbila :D
    SITKO
    SITKO --- ---
    Jooo a abych vysvětlil naší momentální neakčnost.... Jedna část crew má teď depresivní zkouškové obdobý...a druhá část je první částí značně poznamenána, takže prožívá také depresivní, ale ne-zkouškové období...
    Doufám, že chápete co myslím :))

    Btw. 30.01 odlétám do Mexika, tak uvidíme co se bude dít pak
    SITKO
    SITKO --- ---
    Já bych se taky nabídnul....teď stejně nemám co na práci, tak by jsme mu mohly vytvořit managerský team, ať s tím Vorvaním číslem prorazí trošku do světa =oP
    JIRIKK
    JIRIKK --- ---
    tywe tak ste si stěžovali že tu nic neni a jakse to pěkně rozjelo :) a kolik by tomu manažerovy platil? ja bych to vzal kdyby to bylo za nějaký slušný love :D
    KODOS
    KODOS --- ---
    Posmazly?Spis vymazly :D:D
    KODOS
    KODOS --- ---
    ELESDY: Praaave...ja a manazer...to bys me rozesmala..kdo by chtel delat tetrisovi manazera at zvedne ruku:D:D
    KODOS
    KODOS --- ---
    ELESDY: Nee to snad radsi ani ne...tetris na to ma autorsky prava a veskera propagace bez jeho souhlasu se tresta...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam