• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    JIRIKK
    JIRIKK --- ---
    jak vypadá najebanej kačer?
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Ale jinak pekelny doly pekny:::))))Ale na me chvilema fakt moc nahlas az me ztoho bolela hlava asi nejsem spravnej tekno vorvan
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Mno a tak sem tady:)))))
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Tak sem proste musel zvednout tu svou bolavou kostru pac tetrisek vcera po dlouhy dobe sportoval a chodi jak najebanej kacer.
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    to ja dneska momentalne fakt nevyspalej jsem prsijel v 6 rano se sitkem z pekelnejch a v pul 11 mi volali z prace jak jantari.
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ELESDY:Podrazdena?aleprosimte?
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    spam

    jestli se nekdo nudi tak

    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    KODOS: Ty voe uz si nekdy videl krupavou kureci kachnu??to je jako kachna ktera ma misto ploutvy paraty nebo co?A quest uz sem dodelal:)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ELESDY: Tak ted si to rozebrala do podrobna.Takze zustanu u 5 aspon budu mit svuj NYX stajl:)ale teda jako ve 3 rano ponocovat zhulena kdyz v 7 vstavas do prace celkem slusny:)
    KODOS
    KODOS --- ---
    Ta fotka to je celej von...dal si krupavou cinskou kureci kachnu..gram skanku a ted premejsli jak dodela konecne ten quest vid tetris??!!
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Protoze ja mam na cele C v krouzku
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ELESDY: to jako ze uz je nekdo kdo pise 6 prispevku za sebou?Tomu neverim:)ale tak ja zustanu u 5 kdyby nahodou.
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ELESDY: To si pis dneska jich je 5 zitra treba 6 :)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    SITKO: A jinak co se me pracovni dochazky tyce tak docela zaplnuje celej den takze pohoda.A museli sme to tady trozku ozivit:)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    SITKO: Docela pekna masinka ale samotna bude stroha ale az ktomu bude mi tvsechno top bude orchestrion:)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    IZINKA: Podobny jo?Jakoby sme si z oka vypadli
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ELESDY: Mno prave podle meho stavu se odviji stav tehotnyho vorvane ve vane:)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    KODOS: Ja ti dam takovyho tehotnyho lachtana ty troglodite
    IZINKA
    IZINKA --- ---
    SITKO: :D
    SITKO
    SITKO --- ---
    Poznámka : Trošku mě to připomíná Tetrisáka svaleného v sedačce po vydatné Číně a gramovém brčku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam