• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **

    // \\





    Axe :



    rozbalit záhlaví
    DUB
    DUB --- ---
    JIRIKK: to ne, oni kupujou naky maly zmetky, pro nas bezvyznamny .)
    JIRIKK
    JIRIKK --- ---
    tak ale za odvoz z tak těžkejch podmínek bych chtěl dube alespoň jednu bednu pro nás. možná o dvě :D
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Mnoa by sme se pak nedivili.ja kdyz sem videl zpravy asi pred 3 dny jak to vypadalo ruzne po CR tak sem docela cumel.:))ale ledoborec to zvladne:)
    DUB
    DUB --- ---
    podle toho jak to ppisujes to vypada jako vyprava na severni pol kde se budem brodit ledem :)
    nejedem do naky tundry ale na jizni moravu .)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    DUB: tak to je ten duvod proc tam semnou nikdo nechec ale ono to neni tak hrozny uz ja sem sal tomu chlapkovy tak mi da naky info jak to vypada se silnicema tak uvidime:))kdyby to neslo tak na to serem
    DUB
    DUB --- ---
    SITKO: a co vy to mate za zesiky vubec??

    tetris: o tom ze je cela morava pod snehem si mi nerek ani slovo :))
    SITKO
    SITKO --- ---

    fotony z noční Puebly


    SITKO
    SITKO --- ---
    TETRIS23: Však se na to taky už těším....že by jsme konečně měly zapřáhlé všechny zesiky i výhybky v racku =oP no jsem na to zvědav
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    SITKO: trefa tetris si proste uminil ze chce zvuk tak bude zvuk ale nemam ho sem jak dostat pac kazdej kdo videl co se deje na vysocine ze tam je pul metru snehu a resp. primo okolo Znojma na morave tak semnou nikdo nechce jet.:)))ale nevim jak dlouho mi to pan prez inzerat bude zrat je to za perfekt cenu i to co dam za benzin tak se to porad vyplati
    SITKO
    SITKO --- ---
    JIRIKK: tuším že 4 subbasy :)
    JIRIKK
    JIRIKK --- ---
    co kupujete?
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Aloha vsem tady to je jak u suchanku:)Potrebuju dodavku ci auto z vozejkem a ochotnyho ridice kterej my semnou zajel ke Znojmu pro 4 bedny samozrejme benzin platim a ridici dle domluvy:)))
    JAMEZZ
    JAMEZZ --- ---
    Ahoooj, čtěte čtěte nebo o hodně příjdete.


    Dne 2.1.2009 se na Rychtě v MB koná tuším, že velkolepý KONCERT tří hudebních těles, jde o dva rádoby umělecké spolky z MB Kapely THE BLUES BUTCHERS BAND a 3.KULTURA a dále o hosta JaZzovou TAJNOU CHUŤ, která knám přijede až z daleké Prahy a jejichž hra je skutečně virtuozní či přímo nebeszky extatická na duši hladící. V případě, že něco vyděláme navíc částka půjde na pomoc jednomu indickému kmeni, který přišel při honbě o všeobecné blaho globalizovného světa o střechu nad hlavou - tedy o prales kde předtím věky pobýval. Uskuteční se také zajímavá projekce krátkých experimentálních filmů, z promítačky Jiřího Černíka. Bude se pít, zpívat a veselit se, když Arnošt dá až do časného rána. Tak koukejte všichni přijít a řekněte taky kamarádům.
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    SITKO:
    jo jo sitko byl moc.... :-* ale pekna akcika, klasicka...
    SITKO
    SITKO --- ---
    ELESDY: Hehe, popravdě jsem se první týden skoro přepil Tequilou, takže teď pár dní abstinuju :) Ale bude líp...
    EEDA1
    EEDA1 --- ---
    čau jedete někdo na ska-p.
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    KODOS:
    I just joiking, belive me.
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    KODOS:
    hele tady se jede v necem jinym... sorry..
    KODOS
    KODOS --- ---
    SITKO: Kluci privezte kousek kaktusu moc dobryho...naka lophophora prej:)
    SITKO
    SITKO --- ---
    ACIDLUMIX: Ani mi to neříkej =oP
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    SITKO
    a na tom pobrezi budeme jak? mno moc... protoze to je mexiko, kde maj na plazi vsechno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam