• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    CUBE
    CUBE --- ---
    TETRIS23: hmm, ten ale moc nebassuje :) a 600W do nej z poradnyho zesiku pustis taky jenom jednou.. ma jen 3" prumer civky, plechovej kos a na hornu nizky BL ...
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    CUBE: Tak to si myslim ze ty tam mas asi lepsi mno kolik by si za ne treba chtel osazeny / neosazeny?
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    CUBE: Im sry.Sem to ale nezdvorak pise a tvrdi ze EM Kappa 600w
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ELESDY: Si me odhalila:))
    CUBE
    CUBE --- ---
    TETRIS23: Jo jasny, mam jen dve no..) jinak v tom je PD158..
    a co mate v tamtech, ze pises s "dobrym" a nenapises jakym..:)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    CUBE: Ale predpokladam ze asi jen 2 ja prave potrebuju 4 :)a sou za fakt dobrou cenu a dobrym reprem bych celkem rek nebo minimalne spolehlivym.Za tu cestu mi to stoji ale mozna by sme si pak vzali tam ty 2 casem a mozna i bez repra nebo cim to mas osazeny:)???
    CUBE
    CUBE --- ---
    TETRIS23: ani nemusite jezdit ke znojmu, dva tyhle kousky se mi valej ve skladu, kdyby byl zajem..) s reprakem i bez, cena prizniva..)
    DUB
    DUB --- ---


    sou to ty konstrukce co mel i cabela driv, ty hraly pekne
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    se kouknete na midi.cz ty 4 pekny basy :)))
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Jo maly zmetky ne asi kluci chtej nakej big Walls:)
    JIRIKK
    JIRIKK --- ---
    DUB:jo tak to jo tak ok :D
    DUB
    DUB --- ---
    JIRIKK: to ne, oni kupujou naky maly zmetky, pro nas bezvyznamny .)
    JIRIKK
    JIRIKK --- ---
    tak ale za odvoz z tak těžkejch podmínek bych chtěl dube alespoň jednu bednu pro nás. možná o dvě :D
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Mnoa by sme se pak nedivili.ja kdyz sem videl zpravy asi pred 3 dny jak to vypadalo ruzne po CR tak sem docela cumel.:))ale ledoborec to zvladne:)
    DUB
    DUB --- ---
    podle toho jak to ppisujes to vypada jako vyprava na severni pol kde se budem brodit ledem :)
    nejedem do naky tundry ale na jizni moravu .)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    DUB: tak to je ten duvod proc tam semnou nikdo nechec ale ono to neni tak hrozny uz ja sem sal tomu chlapkovy tak mi da naky info jak to vypada se silnicema tak uvidime:))kdyby to neslo tak na to serem
    DUB
    DUB --- ---
    SITKO: a co vy to mate za zesiky vubec??

    tetris: o tom ze je cela morava pod snehem si mi nerek ani slovo :))
    SITKO
    SITKO --- ---

    fotony z noční Puebly


    SITKO
    SITKO --- ---
    TETRIS23: Však se na to taky už těším....že by jsme konečně měly zapřáhlé všechny zesiky i výhybky v racku =oP no jsem na to zvědav
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    SITKO: trefa tetris si proste uminil ze chce zvuk tak bude zvuk ale nemam ho sem jak dostat pac kazdej kdo videl co se deje na vysocine ze tam je pul metru snehu a resp. primo okolo Znojma na morave tak semnou nikdo nechce jet.:)))ale nevim jak dlouho mi to pan prez inzerat bude zrat je to za perfekt cenu i to co dam za benzin tak se to porad vyplati
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam