• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    Smarja,jesteze takovyhle monstra nemaj radi reggae:)
    SCREE
    SCREE --- ---
    TETRIS23: Si pamatuju jak jednou na Rychte ho nakej jester vytahnul a zacal chcat na stul kde byl mixak a gramce:)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    SCREE: Jako tohle je fakt nelidsky:)))a uz je nom z principu kdyz je takovej rychtar jako se dela tak nachcat do basreflexu u vebiny mueznapadnout jen vola.
    SCREE
    SCREE --- ---
    TETRIS23: Hezky pekne:)))
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    repast z jinyho klubu, vsimnete si toho vybranýho rychtarskyho slovniku!

    cuz kuci, chtel jsem se zeptat, kdo to hral ted na ty stejdzy yak to tam hralo kolem 4 bo 5ty rano tak vostre? sem teda byl docela mimo pac haldy nakladal nejen alkac chapete ne hehe.. no taky ferova omluva byl sem vic nez bezne kostuju taxem se myslim vychcal do ty jedny wbiny fak sory byl to takovey mazec ze sem nebil stose vodlepit vod steny a poslal sem to decanko do bazreflexu no doufam ze to tam vsecko prezilo protoze ty bedny hrajou fuckrute. ciwe teprve rano mi cypek povidal ze mi to mohlo vodtrhnout kule ze je ftom vysoky napjeti ne no tosem si rikal jakoze uffff.. jinak ste fakt hustej system a pitlaci taky a este yednou omluva, doufam ze sem nic neposral ja jjinak respektuju 23 a tak todle mi jen tak ulitlo taxnad z toho nebude nejaka skoda nebo tak tak cuuuuz zase priste jo a sry




    tohle sem proste musel dat i sem :)))
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    Hej vy sycaci... Ja sem na svuj vejlet hrdej :) clovek si to musi uzit a pripadne i prezit... :D to se mi povedlo... Ale stejne se radsi zeptam, neni tam nejaky jezirko v okoli? :-D
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    to jo takovej stripovanej vodník, bacha ne nej,-)
    SITKO
    SITKO --- ---
    EEDA1: Hrádek je snad už nějak čeklí, co jsem teda slyšel od Tetrise...teď se jen čeká na vyjádření jestli bude ten chillout

    No každopádně by mě zajímalo co na ty čáry...kdyžtak u nás na forku napište jak na tom kdo jste....
    SITKO
    SITKO --- ---
    Centertek 2008 - retrospektiv :)
    LOOSER_AK47: Letos hlavně pozor na vodníky !!! :o))
    EEDA1
    EEDA1 --- ---
    Tak co ten Hrádek tea?Hodila sem info mezi pár soundu, tak uvidíme kdo se ozve a kdyžtak dáme privátekk wiť...
    SITKO
    SITKO --- ---
    LOOSER_AK47: No je to trošku halo :)
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    halo sitko???
    SITKO
    SITKO --- ---
    taky sem něco hodím :)

    sice beta verze, ale taky se to blíží :

    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    DNES HRADEK NAD NISOU

    TMS
    TMS --- ---
    hmm zajimavy.) jen koukam co toho lidi nakecaj:) ale to je ot.
    EEDA1
    EEDA1 --- ---
    nee sou tady,sice tam byl david.Ale je zas zpět..co si zvědavej:-)
    TMS
    TMS --- ---
    leteci vodjeli do spana ne? aspon to rikali.)
    EEDA1
    EEDA1 --- ---
    Hele tak ty letteci by měli volno 17.4. a ptaj se za kolik by byl tea nájem.Dejte mi vědět co nejdřív na tel.
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    Fotony z akce a zadnej poradnej zaber STENY... :'(
    SITKO
    SITKO --- ---
    Tak snad poslední fotky z Mexika :)


    a ještě něco málo z Casty - Pess/Mozkocuc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam