• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    JONYXS
    JONYXS --- ---
    no hale to vam vubec nezavidim stou rychtou , to mate jedinej flek na akce v bolce , mi mely v libu taky rokac a od ty doby co ho zavrely peknej smol liberec je zabitej na akce , a tak to nejspis dopadne i u vas a budem muset jezdit hrat bud do nejakej prdely nebo za prahu kam stejne nikdo neprijde protoze nas tam neznaj ...
    SITKO
    SITKO --- ---
    LOOSER_AK47: Spíš je to veřejnej fakt, víš jak se informace rychle šíří... :)
    Takže jak říká Tms není asi co tajit, malej Arnošt to tam teda včéra nijak rozhodně netajil :))
    Ale tak jako tak, kdo ví jak to bude...každopádně by to byla škoda :((
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    EEDA1:
    TMS: smarja panno... :) to sem zas nekde neco přeslechl a nekde neco proflakl... kua, uznavam nekdy mi unikaj nejaky podrobnosti... :/ Ja sem prave myslel ze Arnost to proste uz jako fyziky nedava tak ze proto... srry za proflaknutí, mel sem to za verejnej fakt...
    TMS
    TMS --- ---
    EEDA1: myslim, ze neni co tajit ne;)
    looser: arnost neni vubec unavenej ba naopak..
    SITKO
    SITKO --- ---
    ACIDLUMIX: jo ty jsi chtěl něco vlastně na Auto do Mechikaaaa, co že to vlastně máš ? a teda na zadní okno,jo ?
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    to je snad jediný co znám...:)
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    jen opatrne s tom spanelstinou....
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    SITKO: buen tiempo diega...:))
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    lol coze, nn techies.cz Ale Acidcomix
    SITKO
    SITKO --- ---
    ACIDLUMIX: Já ti už ani nevím kde mi hlava stojí :)) takže asi jo...jo Techies.cz, už vím :))
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    Neasi, mno u me je to v pohode, ja to kdyztak rozsirim - ja jsem prave strasne zvedavej az si hodim tu reklamku na auto a budu cekovat kolik lidi si to tu stahne... nezapomel si na me sitko s tou reklamou vid ?
    SITKO
    SITKO --- ---
    MLEJNIS: To nebylo na tebe, ty se neomlouvej :))


    ACIDLUMIX: Jo, tak to je paráda, přesměroval jsem k tobě na Ftpko veškeré Mp3ky od nás z Webu, takže nám to dost pomohlo, už mi alespoň nepíšou že děláme mega trafic a že nás odříznou :))
    SITKO
    SITKO --- ---
    MLEJNIS: Nevztekej se :))

    nicméně logicky když tu vidíš fotku právě z té gallerky, tak to přeci nějak jít musí :oP

    http://www.acidcomix.net/images/gallery/Sitko/Czarotek09/slides/NorthCzaroTek_0-46.jpg

    poslední dvojčíslí je pouze číslo fotky...no takže vybrané fotky si můžeš normálně otevřít i uložit. :o)
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    Tady kuprikladek, docala pekny - a to je jen moje FTP - samozdrejme pokud bude poptavka po fotkach, muzem s tim neco delat....

    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    PrasecI chRipka se hlasi z Mexika - Fake take out :-* So, ohledne tech alb s fotkama, ja bych to nemenil, je to taky kvuli tomu, aby vice lidi lezlo na web "Soundu" neni prdel to propagovat - kluci vedi jak to je. Urcite muzem udelat nejaky vyber a zabalit to, ofsem orginalni fotka je asi -+ 2 MB po uprave. Kdyby jste videli nase FTP statystiky, jak tam litaj downloady cumeli by jste. Momentalne Acidcomix sdili i moje FTP protoze ten prenos dat neni neomezenej a stoji to prachy....
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    EEDA1: ni nic... soráč
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    EEDA1: ???????
    EEDA1
    EEDA1 --- ---
    Co to tady resis more, sem ti rikala ze to nema nikdo vedet a ty to tady pustis takhle do eteru..no nic kdo vi jak to z rychtou dopadne:((
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    JENDAVB: j pán Arnošt už toho ma prej na rychte plny brejle, se mu nedivim :) takovejch akci tam absolvoval :-D ale co sem este zaslechl ze pry shani nekoho kdo by to tam s nim tahnul kdyz tak, jinak pride nejspis dalsi pokus udelat z rychty restauraci ci pizzerii
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    já vlastně proti tomu nic nemám...ten prohlížeč je docela pěknej.. ale tak at to dává zároven třeba na rajče.. at si to můžem stáhnout i my... .))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam