• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    IZINKA
    IZINKA --- ---
    ACIDLUMIX: no je to velmi lákavá nabídka:) eště ty peňauze a hned bych tam byla..)
    SITKO
    SITKO --- ---
    ACIDLUMIX: Tyjo tak už jen sehnat zase nějaký ty peníze na letenku a hned se ti tam nakýblujem :))
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    Hola hola amigos y señalado // ahoj ahoj kamaradi a znami :-*

    Pomalicku uz mam dovybaveny bydleni a vsechno co je potreba k pohodlnemu ziti..
    Takze kdyby z Vas nekdo odhodlal do zeme "neomezenych" moznosti, karibiku, vyvrelich sopecnych vulkanu a kde jsou drogy legalni, tak huraaaaa do Mexika :-*
    Chripka tu neni! je to jen zasterka aby bez vetsiho ohlasu publicka legalizace probehla v klidu :-*

    Nicmene, baracek je pripravenej pro hosty. //// Piénsalo ////

    pa pa
    SITKO
    SITKO --- ---
    MLEJNIS: :))
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    SITKO: .)

    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    neasi, davej to...
    SITKO
    SITKO --- ---
    To je mi tu teda aktivita :))
    ACIDLUMIX: btw. už se na tom dělá, ale teda v dnešní době se dostat na nějaký dobrý flek je skoro zázrak.
    TETRIS23: Zbytečný reagovat, je to totiž tak :))

    jo a teda ještě pro vás znuděný lidičky posílám takový můj home-work

    btw. Lumixi je to samozřejmě zase na Techiesovi, takže čekej nějaký ten ka-Boom na Ftpku :))
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    a tak to je presne Tetris... besf of the best sir...
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    KOCKKA: tak to jsme radi za se libilo:)ja vim ja kdyz se se dotoho zazeru tak to je pak nekdy k nevydzeni:)))
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    malo hulis, ja kdyz jsem moc, tak si to teknicko dam,..... teda driv, dnes uz jsou to spise pomalejsi veci...
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    Prijemna axe to byla v patek , sem se ze zacatku cejtila jak venku zadnej bordel lidi se bavili povetsinou parenim ,skoda ze me nebavi tekno :P jinak bych tam byla dele
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    mno to je, ale tyy sitko, najdi si nejakou tu praci uz, protoze zacinas hledat na netu dost zajimave veci, vis jak to myslim, aby ses z toho nezblaznil nebo tak neco... :-)
    KODOS
    KODOS --- ---
    SITKO: Moc pekny schematko
    SITKO
    SITKO --- ---
    Tyjo tak my jsem vážně docela mainkatý :))

    zoom and check :
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    KODOS:
    mno cus, pokud myslis ty bryle, tak uz to chapu, trochu jsem na tou vetou premyslel - to vis po vykendu..
    KODOS
    KODOS --- ---
    ACIDLUMIX: Miro dik za snahu ale ser na to..v holesovicich na trznici maj vsechno..hehe
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    Fotecky jsou mazec, to fakt jo...
    SITKO
    SITKO --- ---
    Powa :) Takže fotony z parádního pátku :
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    ACID POWA... :) teda este ten comix ^^
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    tak to doufam vid. Jeste si kamos k tomu privez PS3 takze u toho vyhulovani jeste parime..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam