• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    SITKO
    SITKO --- ---
    BURAN: Tvou brašnu jsem hlídal u našeho baru, nicméně šel jsem pak složit hlavu a ráno bar už nestál....doufejme, že se někde najde. Mohla se omylem přibalit.
    BURAN
    BURAN --- ---
    LOOSER_AK47: hm jasny vona uz kdyz jsem odjizdel tak nebyla kde sem ji nechal :((( ale co kdyby nahodou zejo.
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    BURAN: hele, ne ze bych to tam nejak extremne zkoumal poranu, ale tak nejak v okoli toho naseho staveni nic nezustalo, ani sem si nevsiml ze by se to tam nekde valelo kdyz sem tam pobinal, takze nemuzu slouzit


    BURAN:
    BURAN
    BURAN --- ---
    zdarek nenasli ste tam moji brasnu od fotaku?
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    Zdar pane... jo byla to zhruba ta lokace, ale este trosku nejam zasouply aby to nebylo primo na rane... :)
    NOELL23
    NOELL23 --- ---
    čus panove, nejni to nahodou lokace kde delali cca. pred 14 dnema party kuci od VIŠNÝ?
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    boom , plesk... ty woe... tady je war... :) hehe
    SITKO
    SITKO --- ---
    LOOSER_AK47: Mno je to jakási kombinace dvou konceptu :] a vznikla z toho takovahle věc :))


    TETRIS23: Až se skoro červenám :P
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    tohle je to nejlepsi ofico letak.Best.sitko dostava verejnou pochvalu
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    SITKO: Dobře ty.... !!! :) a tamten ten co si posilal tetrisovi ten jako nic? tehle je offiko ?
    SITKO
    SITKO --- ---
    Prepare !!!
    KODOS
    KODOS --- ---
    Lumix aka Johny Depp v kokainu...hlavne vis jak...na celnici zachovat klid...vzpomenout si na neco hezkyho....jinak bum ho...a je z toho navsteva vezeni v Quatemale a povinny prace jeste dvacet let po smrti..:D
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    ACIDLUMIX: Ach, můůůůj božeeeeee..... :-D
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    okej, tak ja toho poberu stejne jako mlada... ale vic ne...
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ACIDLUMIX: Ja je chci videt taky.Ne ze bych je uz nevidel ale mi sme si slibili ze se zase uvidime
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    LOOSER_AK47: tak o tom zadna, ja jen ze jsem je uz videl a nechci to zazit znova...
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    ACIDLUMIX: twe Lumixi :-D co si myslis, ze bychom od tohle cekali duchy?! myslim, ze viceme kazdy ma jiz urcite vzdelani o ucincich ruznych podpurnych prostredku :-P
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    ACIDLUMIX:-] meskalin jdine na psy/iakci
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    Mno hele je tu jeden stat a tady se da sehnat, teda ten stat je ti vyhlasenej - meskalin a je prej hodne prisnej... v podstate ve vsech pripadech lidi videli duchy. Takze do tohodle ja asi nejdu. Ale nepocitejte ze muzete videt nejaky halo s napudrovanym nosem ala Columbie. Je to uplne o necem jinym... takze ja zase budu od patku do nedele plnej... to jsou tam 2g na vecir a 3g pres den :D
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    LOOSER_AK47:
    ACIDLUMIX: Kluci ja vas vtom nenecham.Vtom by byl cert abych ty duchy nevyvolal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam