• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **

    // \\





    Axe :



    rozbalit záhlaví
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    BURAN: a dyk, tak kdo tu tedka zapomina hergot.... :-P
    BURAN
    BURAN --- ---
    RAGAMUFF: cywe ale dyk i pro nas ta objednana je do racku
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    BURAN: asi mysli ze si ji objednal jim?
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    LOOSER_AK47: sem taky paril battlefieldy =)
    BURAN
    BURAN --- ---
    LOOSER_AK47: ne porad mi neni jasny jak muze mit skutecnost ze sem si objednal rozvodnu na tebe takovej dopad? :))))
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    BURAN: omg... :) no kdybych ti zavolal a ty si mi rekl ze si to jeste neobjednal tak si ji objednam sam z toho http://www.soundlights.cz/product/eurolite-sb-1050-cee:5662/ a byla v racku... uz tomu rozumis? :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    LOOSER_AK47: porad nechapu seouvislost s tim ze kdybys mi zavolal tak by rozvodna byla v racku? :))
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    RAGAMUFF: kliiiiid :-D

    BURAN: no ta rozvodna, z trifaze na maly 230tkovy zasuvky preci
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    LOOSER_AK47: WAR!!!bum bum bum. what is it good for? absolutely nothing!
    BURAN
    BURAN --- ---
    LOOSER_AK47: co nebude v racku?
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    BURAN: twe akorat sem ti chctel volat :) , no nevadi, tak to hold nebude v racku...
    MORPH23
    MORPH23 --- ---
    KOCKKA: presne to je darecek pak po akci to nekam stehovat :D
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    LOOSER_AK47: No uvidime ja sem momentalne socialni pripad takze investice nic moc.Doufam ze strelim ty bedny nekomu tak uvidime co a jak.
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    LOOSER_AK47: 220kg jo?! :DDD
    tak s tim bych se teda nechtela tahat
    BURAN
    BURAN --- ---
    LOOSER_AK47: ja uy sem ji objednal. teda tu veryi kde je jeste proudovej chranic :)
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    rack? :) http://midi.cz/uploads/50417.jpg 2 litry za nej chce...
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    TETRIS23: a k tý skříni, ja sem pravě už domlouval, že mi to někdo postavi, jistice 6 zasuvek, 2 na kazdou fazi a velky petikoliky na tom na 400V, ale tohle vypada fakt docela sikovne takze zitra, respektive dneska volam tipovi estli to uz stavi a estli ne, tak to objednam, ju :)
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    SITKO: ale ty seš potřeeba jako sůl :)) da se to i bez toho, to je ozkoušený, že?! :) rack je bezednej, dont worry Péťo...

    jinak ta centrala :) jako chlapik mi rekl ze za 5k by ji pustil, jenze este sem nenasel svicku ktera by tam pasovala, je to nejspis nejaka uprava ze si tam nekdo udelal jinej zavit, jinak co sme to melo prez vikend rozdelany tak je to sice stroj z roku 83 :) ale krasne zachovalej a vsechno v cajku, jen de vo to ze dava 4kW ale pri tom vazi 220 kg (predpokladam bez naplni :-D )
    jinak sem si ceknul nejaky inzeraty a tam se sem tam objevi neco ve stylu motor honda, vykon 6,5 kW kolem 7 - 9 k s hmotnosti cca 50 kg :)
    takze co vy na to ? :)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    A nebo se poridi novej rack
    SITKO
    SITKO --- ---
    MORPH23: Přesně jak říkáš, měli by jsme do toho jít, páč to je potřeba ja sůl. Akorát nevím, zda se nám to vůbec ještě vejde do racku :)

    LOOSER_AK47:
    Asi se bude muset vyndat kontroler na světla,ne ? Nebo tam jsou ještě 3 volné pozice ?
    MORPH23
    MORPH23 --- ---
    no to si poridte esi nic takovyho nemate...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam