• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    SITKO
    SITKO --- ---
    LOOSER_AK47: no páč jste to špatně pochopili...min. rok touhle dobou jste mi dávali ty a tetris po 200. Těmi 3mi "neplatiči" jsem myslel ostatní "komixáky" protože doména stojí 1200 a platím jí třetím rokem... A teď je to pro mně dost velký výdaj, vzhledem k mé situaci.

    Každopádně složit se musíme, pokud chcete nadále web v provozu. tečka


    BURAN: Hned mi je líp :)
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    TETRIS23: a že jo, me se taky zdá že sme to už někdy platili, jen sem to nechtel řikat ptz sem si nebyl jistej :-P
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ja bych si fakt nebyl vedom toho ze sem te na to neprispival dokonce si na to pamatuju takze nehazet vsechny do jednoho pytle prosim:)
    jinak ma jirka naprostou pravdu myslim ze vic lidi investovalo mimo akci a techniky do soundu.
    tim samozrejme nerikam ze se nemuzem na ten web slozit ale kdyz slozit tak vsichni.Kolik je comixaku to je otazka kterou si kladu obcas sam nekdy milion nekdy 3 ty kjavo to je acid:)hlavu vzhuru na kazdyho z nas pada tiha ekonomicke krize me samotnyho donutila pracovat v kobercich.
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    >>> ja bych teda řekl, že to neni uplně normální... jenže nevim jak třeba u višny ale třeba u nás sou zase věci, o který se straj jiný lidi a po nikom nikdy nic nechtěli... viz petris zasobarna kyselin, viz já udržovatel beden, kolikrát se někdo od nás dokopal k tomu aby s bednama něco dělalo, no JEDNOU u sitka na zahradě dvě bedny, a byla to práce na celý den, co sem si ja hrál doma s barvičkama, pilkama a šroubkama, kolik času to zabralo, a kolikrát sem se zfetoval ředidlem a syntetickou barvou, který kdzž si to vezmeš kolik máme beden tak by to dalo i vic jak 600, twe co si budem povidat, držet nějakou crew v chodu prostě neco stojí....

    tak buď CRY MORE a nebo ... :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    SITKO: hele nic si z toho nedelej, to je uplne normalni pristup lidi z party :) proste ses vul zes to zaplatil predem ze svyho misto abys to nejdriv vybral a zaplatil pak. Hele ja zaplatil za domenu a hosting 1400,- a dal mi to zatim snad jenom Libor (ted bych nerad nekomu krivdil, ale uz sem to proste pustil z hlavy).
    Takze v tom nejsi sam neboj myslim ze to je uplne normalni :)))
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    malo je komixaku co? tri lidi, hmmm hmmm... ale radsi bych to tady dal nepitval
    SITKO
    SITKO --- ---
    TETRIS23: Však jsme se nikdy nesložili :)) Resp. né tak, abych nemusel místo 200 kč doplácet 600 za 3 lidi ;)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    SITKO: delas jako by sme se na to nikdy neslozili.

    Jinak te cetrala vypada jak kdyby mohla pohanet lokomotivu.Spotreba jak tank minimalne.
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    jo ještě taková třešnička na dortu :) nádrž na 23 Litrů :-D
    SITKO
    SITKO --- ---
    LOOSER_AK47: No jasný, že to nemyslím vážně :))


    BURAN: Bohužel je to přesně tak jak říkáš, jsem naivka :) Nicméně doufám ,že k tomu hochy od bobří řeky stejně dokopu, páč jinak nám brzo nepoběží web :))
    MORPH23
    MORPH23 --- ---
    spotreba bude jiste pekna .. takovouhle podobnou svini sme meli este s CUBE a pouzili sme ji mozna jednou
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    spotreba neudana, a me nebezela kvli ty svicce tak dlouho abych to odhadnul... ale jinak je fakt v rysu :)) JENDAVB:
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    LOOSER_AK47: spotreba ?
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    LOOSER_AK47: to je ta ctvrt-tunova?
    BURAN
    BURAN --- ---
    tyyyjo kdes to vzal?
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    celej výkend sem se v ni hrabal a řekněte sami, nevypada jako nova? :D kdyz sem tam uvidite brutalni nanos prachu, tak to bylo na cely centrale ....
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    se este uvidi kdo se bude smat naposled... xD
    BURAN
    BURAN --- ---
    SITKO: ha ha naivko (plati pro oba radky)
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    RAGAMUFF: za, jako ze je to dobry ten klip ... :)
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    SITKO: to nemyslíš vážně, že ne?!!! myslim ten první řádek z tvěho dvouřádkového komentaře..................
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam